Ankara Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı

Binalarda ev yada iş yerlerinde banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda su kullanımı temizlik ve hijyen için çok önemli bir kaynaktır.

Bu kaynağı doğal alanından taşıyarak evlerimize getiren ve kullanım sonrası pis suyu yine evlerimizden alarak doğaya taşıyan sisteme Su tesisat sistemi denir. Bu sistemin kurulum ve onarım işlerini yapan ve teknik eleman olarak çalışan personele ise Su Tesisatçısı denir.

Su tesisatçısı da iş alanı olarak kendi arasında farklı ekipler bulundurmaktadır. Bu ekipleri sizlerle sıralı olarak paylaşalım.

Kameralı Su Tesisatçısı Ankara

Su tesisat borularında en çok rastlanan arıza tipi Su Kaçak arızasıdır. Bu tip arızaları tespit ve tamir etmek için artık Termal Kameralar üretilmiş ve sahada kullanılmaya başlanmıştır. Evet hayret edeceksiniz ancak en basit gördiğiniz su tesisat tamirin de dahi artık teknolojik ve elektronik  cihazlar ve kameralar kullanılmaktadır. Bu Termal Kameraları kullanarak Görüntülü su kaçak tespiti yapan ustaşlarımıza halk dilinde Kameralı Su Tesisatçısı denilmiştir. 

Cihazlı Su Tesisatçısı Ankara

Yine su tesisat arıza tiplerinden olan su kaçağını tespit etmenin bir diğer yolu ise Akustik Dinleme Cihazı ile yapılmaktadır. Bu cihaz duvar ve fayans arkasında bulunan su kaçak arızalarını dinleme yordamı ile bulur ve ustanın kulağına taktığı kulaklıktan dinlemesini sağlar. Tesisat ustası da bu cihazın kulağına verdiği hassas ölçüm ses oranına göre Su kaçağının yerini nokta olarak tespit eder. Bu tip Su tesisatçısı ustalara yine halk dilin de Cihazlı Su Tesisatçısı denir.

Su tesisatçısı Ne İş Yapar?

Evet burası çok önemli bir konu. Çünkü müşterilerimiz Doğal gaz tesisatçısı ile su tesisatçısını sürekli olarak karıştırmaktadır. Doğal gaz tesisatında oluşan sorunları Doğlagaz tesisat ustasına yaptırmanız gerekir. Ancak evinizde ki su tesisat boruları, klozet tamiri, musluk tamiri, batarya tamiri, Gömme rezervuar tamiri gibi su ile ilgili arızaların tamiri için Ankara Su Tesisatçısı firmamız olan Murat Tesisatı arayabilirsiniz. 

 

Isıtma sistemi Tesisat Tamiri

Bu sistem başlı başına uzmanlık isteyen bir tamir uygulamasıdır. Isıtma sisteminde ısı fark ve montaj istikametleri gibi mekinik tesisat işleri gerektiren alanlar bulunmaktadır. Bu sebeple ısıtma sistemi olan Kombi Tesisat, Petek Tesisat, Kalorifer tesisat, yerden ısıtma tesisatları mekanik tesisat ve ısıtma sistemlerinin alanına girmaktadir.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Su Tesisatçısına Nasıl Ulaşırım?

En yakın su tesisatçısı telefonu için dünyanın en büyük aram motoru olan ve bütün işletmeri bünyesinde bulunduran Google Arama Motoru sayesinde yakınınız da bulunan bizim gibi firmalara ulaşa bilirsiniz. Google arama motoru alanına gireceğiniz yardım ve destek kıriterine göre size en uygun Ankara su tesisatçısı telefonu iletişim bilgilerini size sunacaktır.

TIKALI LAVABO BORUSU AÇAN TESİSATÇI

Merhaba değerli takipçilerimiz. Tıkanıklık açma sorunu için bizleri en çok arayanlar Lavabo Tıkalı Gider Açma işlemi için aramaktadır. Çünkü bu borular yemek ve yağ atıkları ile kolayca tıkanan, çapı en küçük ve en sık kullanılan gider borularıdır.

Lavabo Tıkanıklık Açma işlemi makineler vasıtası ile kolay bir şekilde açılmaktadır. Bir çok müşterinin böyle bir makineden ve uygulamadan haberi olmadığı için tıkanıklık açma sorununu boruları ve duvarları kırarak çözmektedir. Murat Tesisat olarak Ankara'da tıkalı gider açma makineleri ve kameralar vasıtası ile sizlere kolay ve pratik hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

Su tesisat onarım, Su Tesisat yenileme, Su tesisat tamiri, klozet tamiri, musluk tamiri, şohben tesisat, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, klozet montajı, su arıtma montajı, kalorifer tesisat, petek temizliği, kalorifer temizliği, su kaçağı tespiti, kaçak kimyasalı, delinen su borusu tamiri, matkap su borusu delme, 

        

Hizmet Bölgeleri:

Keçiören su tesisatçısı, Yenimahalle su tesisatçısı, Şentepe su tesisatçısı, Yükseltepe su tesisatçısı, Ayvalı su tesisatçısı, Etlik su tesisatçısı, Demetevler su tesisatçısı, Kuşcağız su tesisatçısı, İncirli Su Tesisatçısı, Basınevleri su tesisatçısı, İçaydınlık su tesisatçısı, Aydınlıkevler su tesisatçısı, Güneşevler su tesisatçısı, Esertepe su tesisatçısı, Bağlum  su tesisatçısı, Ovacık su tesisatçısı, Eryaman su tesisatçısı, Etimesgut su tesisatçısı, Sincan su tesisatçısı, Yenikent su tesisatçısı, Bağlıca  su tesisatçısı, Mutlukent  su tesisatçısı, Çayyolu  su tesisatçısı, Dodurga  su tesisatçısı,  Tulumtaş  su tesisatçısı, İncek  su tesisatçısı, Ballıpınar  su tesisatçısı, Ümitköy su tesisatçısı, Bilkent su tesisatçısı, Gölbaşı  su tesisatçısı, Bala  su tesisatçısı,  Beynam  su tesisatçısı, Emek  su tesisatçısı, Çankaya  su tesisatçısı, Dikmen  su tesisatçısı, Çukurambar su tesisatçısı, Cevizlidere su tesisatçısı, Yıldız su tesisatçısı, Mamak  su tesisatçısı, Ayaş  su tesisatçısı, Kayaş su tesisatçısı, Boğaziçi su tesisatçısı, Pursaklar su tesisatçısı, Saray  su tesisatçısı, Akyurt su tesisatçısı, Çubuk su tesisatçısı, Kazan su tesisatçısı, Batıkent su tesisatçısı, Etiler  su tesisatçısı, Şeker  su tesisatçısı, 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR