Kırmadan Kimyasal İle Su Kaçağı Tamiri

KIRMADAN SU KAÇAK TAMİRİ

Günümüz teknolojisine artık kimyasal ürünlerde dahil olmaktadır. Kombi tesisatı yada sıcak ve soğuk su tesisatından kaynaklı su kaçak arızalarını hiç bir yeri kırmadan Makine ve ilaç kullanarak tamir edebiliyoruz. Bu tip tamir işlemlerine Kimyasallı Su Kaçağı Tamiri de denilmektedir.

KİMYASAL İLE SU KAÇAĞI TAMİRİ

Kimyasal uygulamasında kullanılan özel makine ve basınç pompaları ile su tesisatı üzerinde oluşan hewr türlü kaçak arıza sorunlarını hiç bir yeri kırmaya gerek kalmadan ve her hangi bir tespit ücreti de ödemeden kolayca yapıyoruz. Delinen ve su sızıntısına sebep olan temiz su tesisatlarınbı Kaçak Giderici Kimyasal sayesinde tamir etmek artık mümkün.

Ev sahiplerinin evlerini yeni yaptırmaları ve tadilat sonrası oluşan su kaçaklarında fayans yada parkenin kırılmasını istememeleri sonucu aşırı bir talep ortaya çıkmıştır. Bu talep karşılığın da Kaçak Giderici Kimyasal üretilerek piyasaya sunulmuştur.

 

KAÇAK KİMYASAL İLE TAMİR  FİYATLARI

Kaçak kimyasalı ile yapılan tamirler sonuç olarak bir tadilat gerektirmediği için çok hesaplı ve ucuz bir maliyeti vardır. Fiyat evin büyüklüğüne ve kullanılacak kimyasal oranına göre belirlenerek müşteriye söylenmektedir.

Kimyasal İle Yapılan Tamirin Garantisi Var mı?

Artık yeni teknoloji bizlere yeni hizmet alanları da oluşturmaktadır. Bir çok alanda olduğu gibi su tesisat arızalarında da Kimyasal sıvılar kullanılmaktadır. Kimyasal kullanımın denemek ve daha kolay sonuç almak dışında bir zararı olmadığından müşteriler artık kırmadan tamir yöntemi olan Kimyasal İle Su Kaçak Tamiri yöntemini seçmektedir. Uzun zamandır hizmet vermekte olduğumuz bu alandan müşterilerimiz gayet memnun kalmışlardır.

Ankara Su Kaçağı Tespiti

 

Ustaya Sor


Sorular ve Çözüm Önerileri

Murat Tesisat

Adnan Yankın

Kombiden kaynaklanmayan basınç düşüşü oluyor.Tesisatta kaçak olabileceği servis tarafından iletildi.kırmadan sorunun giderilmesi mümkün mü.?

Murat Tesisat

Murat Tesisat

Murat Tesisat

Ahmet Gökoğlu

Selamın aleyküm usta 20 yıllık binada oturuyorum evim dükkan üstü tahminen kombinin peteklere giden tesisatta kaçak var kombimde bar seviyesi 1 in altına düşüyor gün içinde bar yükseltiyorum bunun kimyasal ile tamiri olduğunu duydum lakin kombiye zararı varmıdır bilmiyorum malüm enflasyon çok yüksek ve bütçem kısıtlı asgari ücretle çalışan biriyim onun için kırmalı dökmeli tadilat için birikintim yok bana ne önerirsin şimdiden teşekkürler

Murat Tesisat

Murat Tesisat

Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR