Batıkent Tıkalı Gider ve Lavabo Açma

Tıkalı Kanal Açma Batıkent

Pis su arızaların da en büyük sorun Gider ve Kanal tıkanıkları en çok mutfak kaynaklı olsa da genel olarak  banyo ve tuvalet giderlerinde yüzünden de tıkanabilmektedir. Mutfak giderinden sürekli olarak atıklar kaçırıldığı için ve yağlı akıntılarda gittiği için bu yağlanma ve akıntılar zamanla giderleri tıkar ve su akıntısı artık zorlaşır ve geri verir.

Sonra ise bu tikanik giderleri sizi sadece mağdur  eder. Giderlerinizde ki tikaniklar eskiden ancak kırıp dökme işleri ile mümkün iken şimdilerde bu gider açma işlemleri kolaylasmistir. Özellikle Tıkalı KIanal Ve Gider açma Batıkent servisimiz tüm yeni ekipmanları ile termel kamera olsun, robot gider acmalar olsun bu ürünler ile sıkıntılı bölgede sadece nokta atışı ile sorunu çözerler.

Makineli Tıkalı Logar Borusu Temizliği

Tesisatınızdan sürekli akan akıntılar zamanla giderlerinizi tıkar bu da logarların da bir süre sonra tıkanmasına sebep olur. Tıkalı kanal açma Batıkent servisimiz den talep ettiğiniz takdirde servisimiz belirtilen adrese gelerek logar içinde biriken pisliklerden logarı hızla arındırır ve temiz bir logar ile gider sularınız ve atıklarınız kanalizasyona düzgün bir şekilde akar. Normal sistem evinizden akan su ve atıkların logarlardan geçip kanalizasyon yoluna girer böylece aktarım gerçekleşir ancak tıkanan giderler ve logarlar bu sistemi alt üst eder. Böyle bir durumlar olursa kesinlikle bir uzmandan yardım Alınmalıdır. Böyle bir aksilikler ile de karşılaşacak olursanız paniğe kapılmadan destek almaktan yana olun. Bu süreç bir uzman desteği ile kolaylıkla çözüme ulaştırılır.

Gider Tıkanıklığı Sorunu Nasıl Giderilir?

Gider Tıkanıklığı pek çok iş yeri ve evin korkulu rüyasıdır. Çünkü getirisi çok büyük sorunlara yol açabilmektedir. Yer döşemelerine kadar temas edebilmesi alanda bıraktığı koku kişileri oldukça mağdur eder. Böyle bir durum ile karşılaşınca kesinlikle hiç ihmal etmeden hemen bir profesyonelden yardim talep edin. Tıkalı kanal açma Batıkent servisimiz ile iletişime geçtiğiniz ilk andan itibaren servisimiz hızla olay yerine gelerek sorunlu bölgeye teknolojiye ayak uydurarak müdahale eder. Bu sorun ne kadar kötü bir sorun ise bu müdahale de o kadar kolaydır.

 

Hizmetlerimiz:

Google Arama Motoru ile size en yakın tesisat sutasının iletişim bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR