Beysukent Su Tesisatçısı Su Kaçak Tespiti ve Tıkalı Lavabo Açma

Beysukent Su Tesisatçısı Su Kaçak Tespiti ve Tıkalı Lavabo Açma

Su tesisat hizmetlerinin en iyi şekilde verildiği firmamız sizlere daima güvenilir hizmet sunmak için çaba göstermektedir. Beysukent Kameralı Su Tesisatçısı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyan personelimiz, su kaçağının olduğu durumlarda hizmet sağlamaktadır.

Kaçak su tespitinin hızlı ve özenli yapılmasının sonrasında ekibimiz tamir ve onarım hizmetine başlamaktadır. Su kaçağı yaşanan evlerde veya işyerlerinde, profesyonel hizmet gerektiren arızanın tamiri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılan su kaçağı tamirat hizmeti ile hiçbir sorun kalmayan tesisatınız ilk günkü gibi kullanılmaya devam edilmektedir. Memnuniyet duyulacak su kaçağı tamirat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Bizi tercih ederek gerekli olan su kaçağının onarımını hızlı şekilde yaptırabilirsiniz.

 

 

Baysukent Su Kaçak Tespitin de Kullanılan Cihazları

Termal Kamera: Termal kamera görüntüleme sistemi ile kaçak tespiti yapabilen bir cihazdır. Isıya dıyarlı görüntüleme şeması çizerek boruların nereden geçtiğini ve su kaçağının nokta olarak nerede olduğunu kameradan görmamizi sağlamaktadır.

Kanal Görüntüleme Kamerası: Bu kamera kablolu ve itme gücü ile çalışan bir cihazdır. Kanal görüntüleme kamerası pis su borusu, kanalizasyon hattı, pimaş boru iç kısmı gibi geniş boru çapı olan yerlerde içine kamera salınarak arıza tespiti yapan cihazdır. Bu cihaz kanalizasyon çukuru, kayıp logar kapağı yer tespiti işleminde de kullanılmaktadır.

Akustik Dinleme Cihazı: Bu cihaz ise su kaçağının yüksek basınçla çıkardığı çok düşük frekanslı sesi yükselterek kulaklık vasıtası ile duymamız sağlayan bir cihazdır. Cihaz üzerinde ki ses ölçüm parametresi bize kaçağın hangi istikamette olduğunu da göstermektedir. Bu cihaz dış alanlar da, Yangın Hidrat Su Kaçak tespiti, Ana Şebeke ve Bahçe sulama boru hattı su kaçağı tespiti gibi işlemlerde de kullanılmaktadır.

Alan Tarama dedektörü: Bu cihaz Kanal görüntüleme kamerası ile ortak çalışır. kanal görüntülkeme kamera başlığında ki bir verici sayesinde Alan Tarama dedektörü kameranın tespit ettiği arızanın yüzeyde nereye denk geldiğini bize gösterir.

Beysukent Tıkalı Gidder ve Lavabo Açma

Beysukent tıkalı lavabo kanalı açan tesisatçı aradığınız hizmeti sizlere sunmaktadır. Tıkanıklık olduğu durumlarda gerekli işlemler yapıldıktan sonra tıkanıklık çözülmektedir. Birçok yerde karşılaşılan lavabo gideri tıkanıklığı için su tesisatçı firmamız çalışarak oluşan tıkanıklığı açmaktadır. Günlük hayatta kullanılan lavaboların tıkandığı durumlarda ev veya işyerleriniz için hizmet talep edebilirsiniz. Tıkalı lavabo giderinin açılması için ustalarımız ehemmiyet göstererek hizmet vermektedir. Ekibimizin çalışması sayesinde tıkanmış lavabolar açılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. En iyi hizmet kalitesinin bulunduğu firmamız deneyimli ustaları ile su tesisat hizmetlerini kusursuz şekilde yapmaktadır. Su tesisat işlemleri için firmamızdan hizmet aldığınızda oldukça memnun kalacaksınız.

Beysukent Klozte ve Batarya Tamiri

Güvenilir hizmetin adresi olan su tesisatçısı firmamız, musluk ve bataryaların tamir ve onarım hizmetlerini vermektedir. Bozulan ve çalışmayan musluk ve bataryalar yenisi ile gerektiğinde değiştirilmektedir. Firmamızın yaptığı hizmetler ile klozet tamir hizmeti de sizlere sunulmaktadır. Arızalı olan klozet için gerekli tamirat hizmeti verilerek sorun halledilmektedir. Ekibimizin yaptığı tüm işlemler titiz işçilik kalitesiyle gerçekleştirilmektedir. Beysukent musluk, batarya ve klozet tamiri konuları özelinde batarya ve musluk gibi oldukça sık kullanılan yerler bazı durumlarda arızalanarak tamirat hizmeti gerekmektedir. Ekibimizin itinalı çalışması ile tamirat gerektiren tüm işlemler ustalıkla yapılmaktadır. Tesisatınızda oluşan her türlü problem için firmamızdan destek alarak kolaylıkla yapılmasını sağlayabilirsiniz. Su tesisatçısı olarak deneyimli ustalarımız ile sizlere faydalı olmaya devam etmekteyiz. 

 

>>> Ankara Su Kaçak Tespiti

>>> Ankara Tıkalı Lavabo Açma

>>> Ankara Su Tesisatçısı

 

Hizmetler:

Google Arama Motoru ile size en yakın tesisat sutasının iletişim bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Beysukent petek temizliği, Su kaçağı tespiti , su kaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldı kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tuvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kırmadan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri, serhat kalorifer petek temizliği, serhat kombi petek temizliği, doğalgaz tesisat temizliği

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR