Cihazla Görüntülü Su Kaçağı Tespiti Batıkent

SU KAÇAK TESPİTİ BATIKENT

Firmamız tarafından kullanılan görüntülü su kaçağı tespiti teknolojisi sayesinde duvarlar ve fayanslar kırılmadan su kaçağı tespit işlemi yapılmaktadır. Firmamız su tesisatı konusunda uzun yıllardır işinde uzman ustaları ile profesyonel bir hizmet sunarak alt kata su damlaması su sızıntısı gibi sorunlara Batıkent Su Kaçağı Tespiti firması olarakkısa sürede çözüm getiriyor.

Firmamızın su kaçağı tespitinde kullandığı cihazlardan biri akustik dinleme cihazıdır. Son teknoloji ürünü bu akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının olduğu nokta hızlıca tespit edilir. Tespitin ardından ekibimiz duvar ve fayansları kırmadan yalnızca kaçağın bulunduğu noktada tamir ve onarım işlemini gerçekleştirir. 

Aletle Görüntülü Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Aletlle su kaçak tespit işleme ekibimizin kullanmış olduğu kanal görüntüleme cihazları ile yapılmaktadır. Bu kanal görüntüleme cihazları sayesinde tüm boru hatlarındaki problemler tespit edilir. Atıksu giderlerindeki su kaçağının yerinin tespit edilmesinin haricinde tıkanıklık gibi problemlerde de bu cihaz sıklıkla kullanılılıyor.

Termal kamera sayesinde temelde ısı esas alınarak sıcak su tesisatı kalorifer tesisatı gibi sıcak suyun geçmiş olduğu boruların yerinin Görüntülü tespiti sağlanır. Su kaçaklarının tespit edilmesi amaçlı gerek duyulması durumunda termal kamera sistemi kullanırız. Termal kamera sistemi ile su tesisatının geçtiği alanın tespiti yapılır ve ardından akustik dinleme cihazı kullanılarak gerekli kontroller gerçekleştirilir. 

 

Parke Ve Fayans Altı Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Bir dairede su sızıntısı varsa öncelikle bu su sızıntısının hangi tesisat sisteminde olduğunun saptanması gereklidir. Fayans veya parke altında su sızıntısının olması tespitine engel değildir. Dairenin temiz su tesisatı parke ya da fayansların altından geçiyor ve su sızıntısı söz konusu ise akustik dinleme cihazı kullanarak su sızıntı bulma sağlanır.

Böylece duvarların kabarmasının ya da parkelerin şişmesinin önüne geçilerek su sızıntısı sorunu kısa sürede tespit edilir ve onarımı sağlanır. Kaliteli güvenilir profesyonel ve uygun fiyatlı su sızıntı tespiti bakım ve onarımı hizmeti almanız için firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Batıkent Su Kaçak Tespiti için tıklayınız.

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR