Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespiti Ümitköy

SU KAÇAĞI TESPİTİ ÜMİTKÖY

Görüntülü su kaçağı tespiti sistemi ile firmamız kolay yoldan hızlı bir şekilde su sızıntılarını tespit eder.  Daire cafe villa işyeri dükkan mağaza okul alışveriş merkezi hastane gibi her türlü mekanda kullanmış olduğumuz son teknoloji ürünü cihazlar ile su kaçaklarını tespit ediyoruz. Su kaçağını akustik dinleme cihazları kameralı görüntüleme cihazları ya da termal kamera ile tespit ederiz.

Su sızıntısı tespit işleminde daireye giren tüm Su boru hatları kontrol edilir ve su haklarında herhangi bir sızıntı çatlak olup olmadığının kontrolü sağlanır. Su kaçağı tespitinde bulunan sorunlu alan işaretlenir ve sizin isteğinize göre yalnızca ufak bir alan kırılarak onarımı yapılır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Aletle su kaçak tespit yöntemi ile su kaçaklarının bulunmasına kolay bir şekilde sağlamaktayız. Kameralı boru çatlağı bulan cihazlar akustik dinleme cihazları termal görüntüleme cihazları ve nem ölçme cihazları ile suyun sızmış olduğu bölge profesyonel bir şekilde tespit edilir. Ümitköy Su Kaçağı Tespiti 

Kombinin su seviyesinin sürekli olarak düşmesi evde su sızıntısının olduğunu gösterir. Duvarlarda kabarma rutubet tavanda damlacıkların meydana gelmesi parke ya da zeminde ıslaklık durumu varsa su kaçağı problemi var demektir. Musluklar kullanılmadığı halde dairenin su vanası sürekli olarak dönmeye devam ediyorsa gizli su kaçağının habercisidir. 

 

Su Kaçağı Tespiti Hangi Cihazlar İle Yapılır? 

Firmamız Kameralı su sızıntı bulma işlemini özel cihazlar kullanarak yapmaktadır. Akustik dinleme cihazları ile temiz su tesisatında meydana gelen sızıntılarının tespiti sağlanır. Kullanılan bir diğer cihaz ise nem ölçme cihazıdır. Bu cihaz ile nemli olan alanların nem yoğunluğu tespit edilir ve bu sayede su kaçağının bulunması amaçlanır.

Kameralı boru görüntüleme cihazları ile tuvalet lavabo küvet ve diğer hatlar tek tek görüntülenenerek su sızıntısının olduğu bölge noktasal olarak tespit edilir. Termal kamera ile su kaçağı tespiti sıcak ve soğuk su tesisatlarındaki su kaçaklarının tespiti için kullanılır. Firmamız sizlere tesisat alanında kaliteli ve profesyonel hizmet sunar. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanılması için firmamıza bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Ankara da Su Kaçak Tespit Fiyatları

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR