Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Mamak

MAMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ

Görüntülü su kaçağı tespiti eski yöntemlere göre çok daha garantili ve kesin sonuç veren bir sistemdir. Firmamız olarak kullanmış olduğumuz son teknoloji ürünü kameralı cihazlar ile gizli ve açık tüm tesisat sızıntılarını kolay bir şekilde tespit ediyoruz. 

 İşinde uzman ve profesyonel ekip ile hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz halinde ekibimiz belirtmiş olduğunuz adrese gelir. Ardındanda su kaçak tespiti cihazı ile tüm tesisat kontrol edilir ve sorunun kaynağı kısa sürede tespit edilir. Su kaçağı tespit etme cihazı sayesinde gizli olan ve belirtisi bulunmayan arızalarında tespiti yapılır. 

 

Evinizde Su Kaçağı Varsa Ne Yapılması Gereklidir? 

Ekibimiz aletlle su kaçak tespit işlemi yaparken öncelik olarak basınç ölçer cihazı kullanır ve dairenin su basıncı seviyesi ne kontrol eder. Bu işlem sayesinde zamandan tasarruf edilerek su tesisatında herhangi bir sızıntı olup olmadığı netlik kazanır. Barometre kullanarak su basıncını ölçen ekibimiz olup olmadığını kesinleştirdikten sonra akustik dinleme cihazı ile sızıntının olduğu bölgeyi dinler.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Kullanmış olduğumuz bu akustik dinleme cihazı ile su sızıntısının olduğunu tam olarak tespit edilir. Su sızıntısının tespiti yapılarak sorunun giderilmesinin ardından barometre ile tekrar ölçüm yapılır ve birden fazla su kaçağı varsa tespit edilmesi sağlanır. 

 

Kameralı Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su sızıntı bulma işleme içini firmamız olarak eski sistemleri çoktan geride bırakmış durumdayız. Firmamız teknolojinin sunmuş olduğu tüm yenilikleri kullanıyor ve su kaçağı tespiti ne özel kamerada cihazlar ile yapıyor. Su tesisat ustalarımız bu cihazlar ile tüm evdeki su tesisatına dinler ve boru içerisine kamera gönderir.

Gönderilen bu kamera ile problemli olan bölgelerin tespiti yapılır.  Mamak Su Kaçağı Tespiti işlemi sayesinde su arızası kolay bir şekilde onarılarak günler süren tamirat işlemlerine de gerek kalmaz. Firmamızdan haftanın 7 günü su tesisatı bakım ve onarım hizmeti almanız mümkün. Firmamız deneyimli ve güvenilir tesisat ekibi ile en kaliteli hizmeti sunmak için sizlere bir telefon kadar yakındır. 

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, Mamak su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR