Gölbaşı Cihazla Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ GÖLBAŞI

Gölbaşı su kaçağı tespiti sistemi ile dairelerde ki bu radarda meydana gelen su sızıntılarının noktasal olarak tespit edilmesi sağlanır. Kamerada görüntüleme cihazları 20 metre kablo uzunluğuna sahiptir. Bu cihaz boru içerisinde ilerlerken görüntüleri ekrana aktarır.

Kameralar görüntüleme cihazı kamerasının bulunmuş olduğu kısımda aydınlatmayı sağlamak amacı ile bulunur. Firmamız olarak tüm bu teknoloji ekipmanları sahibisiz. Evlerde işyerlerinde villalar da yazlıklarda okullarda ya da alışveriş merkezleri gibi akla gelebilecek her türlü mekanda oluşan su kaçağı tespiti modern cihazlar ile yapılır ve kısa sürede çözümü sağlanır. 

Su Kaçağı Tespiti İşleminde Hangi Cihazlar Kullanılır? 

Aletle su kaçak tespit işlemi için firmamızın kullanmış olduğu farklı cihazlar vardır. Bunlardan biri bilgisayarlı su kaçak tespiti cihazıdır. Bilgisayarlı yöntem ile yalnızca atık su borularındaki su sızıntıları tespit edilir. Akustik dinleme cihazları ile temiz su tesisatlarında meydana gelen su kaçağının yeri tespit edilir. Bu cihazda sesi algılamak için bir prop bulunur.

Ankara Su Kaçağı Tespiti

Mikrofon görevi gören bir sistemdir. Prop tarafından algılanan sesler akustik dinleme cihazının kulaklığına aktarılarak sorunun kaynağına kolay bir şekilde ulaşılması sağlanır. Firmamız tarafından kullanılan akustik dinleme cihazlarının kulaklıkları özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihazların dış sesleri tamamen yalıtma özelliği vardır. Ekibimiz akustik dinleme cihazı ile su kaçağının yerini tespit ettikten sonra lokal onarım işlemi yapar. 

 

 

Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Termal kamera ile su sızıntı bulma işlemi ile kalorifer tesisatlarındaki su sızıntı tespit edilir. Ekibimizin kullanmış olduğu termal kamera sistemi sıcak cisimlere karşı duyarlıdır. Kalorifer boruları termal kamera sistemi ile düz bir hat şeklinde görülür. Su kaçağının bulunmuş olduğu kısım dağınık görülür.

Kalorifer tesisat borularının fayans altından parke altından ya da duvar içerisinden geçmesi hiçbir şekilde engel teşkil etmez. Termal kamera sayesinde parke ve fayans altındaki borular rahatlıkla görülebilir. Firmamız olarak teknolojinin sunmuş olduğu tüm yeniliklere sahibiz. Tüm teknolojik ekipmanlarımız ile size en kaliteli su tesisatı bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. 

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR