Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti Eryaman

ERYAMAN CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Eryaman Görüntülü su kaçağı tespiti teknolojisi ile eski yıllarda kullanılan yöntemler yerine garantili ve kesin sonuç veren tesisat hizmeti sunmaktayız. Firmamız olarak kullanmış olduğumuz son teknoloji ürünü su kaçağı tespiti cihazları ile tüm su sızıntılarının yerini kolay bir şekilde tespit ediyoruz. 

Eryaman su kaçak tespiti

Firmamızdan tesisat hizmeti talep etmeniz halinde profesyonel tesisat ekibimiz Eryaman Su Kaçak Tespiti Cihazı ile birlikte adresinize gelerek tüm tesisatın kontrolünü yapar ve sızıntının kaynağını kısa sürede tespit eder. Kullanmış olduğumuz su kaçağı tespit etme cihazı sayesinde belirti verme yani su sızıntıları da bulunur. Su kaçağı tespitinin yapılmasının ardından ekibimiz oluşan arıza ve arızanın çözümü ile ilgili size detaylı bilgi aktarır. 

Tavandan Akan Su Sızıntısı Olması Halinde Ne Yapılır? 

Tesisat ekibimiz Eryaman da Aletle Su Kaçak Tespit işleminde öncelik olarak basınç ölçer kullanır ve dairenin su basıncı seviyesini kontrol eder. Bu işlem sayesinde zamandan tasarruf edilerek herhangi bir su sızıntısının olup olmadığı kesinlik kazanmış olur. Tesisat ekibimiz barometre kullanarak su basıncını ölçüp su kaçağı olup olmadığını kesinleştirdikten sonra akustik dinleme cihazı ile kaçağın olduğu bölgeyi dinler.

Eryaman cihazla su kaçak tespiti

ERYAMAN SU KAÇAĞI TESPİTİ

Ekibimizin kullanmış olduğu bu akustik dinleme cihazları ile su sızıntısının olduğu bölge tam olarak tespit edilir.  Su sızıntısının tespiti yapılıp sorunun çözülmesinin ardından basınç ölçer ile tekrar ölçümü yapılır ve birden fazla su sızıntısı olursa tespit edilmesi sağlanır. Görüntülü su kaçağı tespiti cihazları ile su kaçakları çok hızlı tespit edilir. Eryaman Su Kaçak Tespiti

 

 

Kamera ile Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su sızıntı bulma işlemi için firmamız kameralı cihazlar kullanmaktadır. Dairenizde su sızıntısı olması durumunda tesisat ekibimiz evinize gelerek tüm tesisatı dinler ve boru içerisine kamera gönderir. Bu sayede hasarlı kırılmış ve sorun yaratan yerlerinin tespiti sağlanır.

Kameralı görüntüleme sistemi ile Görüntülü Kırmadan Su Kaçak Tespiti yapılmasının ardından arızanın onarımı kolay bir şekilde yapılır ve günlerce süren tamirat işlemleri gibi durumlara gerek olmaz. Firmamızdan haftanın 7 günü su sızıntısı tespiti ve onarımı hizmeti almanız mümkündür. İrtibat numaralarımız ile bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

 

Hizmetlerimiz : Ankara Su Kaçak Tespiti, Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR