Kameralı Kanal Görüntüleme

Kameralı Kanal Görüntüleme 

 

İnsan gün içerisinde kullandığı atık suyu şehir ve köylerden dışarı taşıya bilmek için de bir tesisat boru sistemi kurmuştur. Bu sisteme Kanalizasyon sistemi denir. Kanalizasyonlar arası geçiş borularına da kanal denir.

 

Kayıp Logar Çukur ve Kapığı Bulma

Kameralı Kanal Görüntüleme, Kanal içerisinde oluşan bazı sıkıntılar ve arızalar sebebi ile evlerde, iş yerlerinde ya da sokaklarda pis lağım suyu dışarı taşmaktadır. Bu sorunlar kanal hattının tıkanması, kanal çökmesi ya da başka sebeplerin bu sorunu tetiklemesi ile oluşmaktadır. Özellikle kış aylarında bu sonunun en önemli tetikleyicisi ise donma sorunudur. Gider borularının donması ile sistemde bir tıkanma meydana gelmektedir. 

Kanal Arıza Görüntüleme ve Yüzeyden Yer Tespiti 

 

Bütün bu arızalara sebep olan sorunları tespit edebilmek için bir cihaz üretilmiştir. Bu cihaz gider boruları içerisinden geçirilerek iç kısımdan pimaş ya da kanal borularında herhangi bir arıza olup olmadığını tespit ediyoruz. Bu cihaz gider boru hatları içerisinde her ne sebeple olursa olsun bir sıkıntı var ise aydınlatmalı ve gece görüşlü kamera görüntüleme sistemi sayesinde bizlere her ortamda görüntü sağlaya bilmekledir. 

 

 

Yüzey Tespit ve Tarama Detektörü 

 

Kamera ile tespit edilen herhangi bir arızanın yerini yüzeyde her nereye denk geldiğini tespit eden bir diğer cihazımız ise Tespit Detektörü, Bu tespit detektörü Kamera başlığın da bulunan verici sayesinde arızalı noktada kamera başlığının durduğu yeri tam olarak noktasal tespit yapabilmektedir. Yüzey Tarama Detektörü sayesinde Logar Kapağı yer tespiti, Bahçede kayıp logar çukuru ve kapak bulma, kanalizasyon çukur tespiti gibi işlemlerde hiçbir yeri kazdırmadan yapa bilmekteyiz. 

 

 

Hizmetlerimiz: Kanal çökmesi, kanal tıkanması, gider tıkanması, gider açma, kanalizayon kapağı yer tespiti, kanal borusu yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, kayıp kanalizasyon çukuru bulma, kayıp pimaş bulma, kayıp kuyu bulma, yer altı su bulma, yer altı tespit, yer altı kaçak bulma, yer altından haberler, Derin çukur bulma, derinlik bulmsa, elektirik hattı bulma, kuyu suyu bulma,

 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR