Yükseltepe Petek Temizliği

YÜKSELTEPE PETEK TEMİZLİĞİ

yükseltepe petek temizliği

Kış aylarında ev ve işyerlerimizde Isınma için petek temizliği artık bir gereksinim haline gelmiştir. Zamanla altı ısınmayan petekler veyahut kombi uzak noktalarda odalarda ısınmayan peteklere çözüm olarak makineli petek temizliği siz değerli müşterilerimize hem ekonomik hem de kolay bir hizmet sunmaktadır.  Yükseltepe bölgesinde çalışmakta olan ekip ve servis aracımız petek temizliği için sizlere bir telefon kadar yakın. 

yükseltepe petek temizliği ara

Yükseltepe petek temizliği  servisimiz sizlere artık bir mahalle tamircisi kadar yakın. ısınmayan petekleri tıkanan kombi tesisatını ya da hava yapan petek tesisat sistemini kalorifer tesisatlarını doğalgaz tesisatlarını güçlü ve basınçlı makineler ile temizleyerek içerisinde oluşan pas  ya da çamur çamurumsu suyu dışarı tahliye ettiriyoruz.  Bu sayede sistem içerisindeki su  daha iyi devirdaim olduğundan ısınmalar da daha hızlı ve ekonomik oluyor.

Petek Temizliğinin Doğalgaz Faturasına Faydası

Petek temizliği daha az doğalgaz tüketimi ile daha fazla ısınma sağladığından doğalgaz faturanıza da bir katkı sağlamaktadır.  tesisat içerisindeki su temiz olduğu için kombi suyu sistem içerisinde daha çabuk ısınıp daha çabuk devirdaim yapma olmasını sağlıyor Bu sebeple hem elektrik tüketimi hem de doğalgaz tüketimi azalıyor.  Yükseltepe petek temizleme servisimiz özel petek temizleme makineleri ve petek temizliği için eğitim almış özel personeller ile sizlere hizmet sunuyor.

Makineli Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Makineli petek temizliği makine banyoda bulunan peteğin Gidiş ve dönüş hattına bağlanarak yapılıyor.  banyoda bulunan Petek ya da havlupan sökülerek petek temizleme makinesi hortumları ile Petek tesisatına Gidiş ve dönüş hattına bağlanıyor bu bağlantı sayesinde makine sistemin içerisine tazyikli su vererek peteklerin iç kısımlarını tazyikli su ile temizleyip tıkanan bölgelerin açılmasını ve pisliğinde dönüş hattından dönüş hortumu ile klozete ya da uygun bir gider hattına boşaltılması sağlanıyor Bu sayede evinizde herhangi bir yer Kirlenmeden tek noktadan banyo banyodan yapılan işlem ile bütün Evin petek temizliği kolayca yapılıyor.

Ankara Petek Temizliği

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR