Kayıp Rögar Kanalizasyon Kapağı Bulma

Kayıp Kanalizasyon Kapağı Bulma

Binaların yada müstakil konutların bahçesinde veyahut asfalt yolda bulunan kanalizasyon kapağı üzerine yapılan tadilat ve tamiratlardan sonra üzeri kapanarak yeri kayıp olmaktadır. Özellikle peyzaj ve parke beton döşemelerin altında kalan logar kapağı tıkanıklık sorunu olduğunda Aski videnjör aracının müdehale etmesi için ihtiyaç olduğunda yeri bilinemediği için kanalizasyon çukuruna müdehale edilememektedir.

Ankara Logar çukuru ve Kapağı Bulma

Kanal görüntüleme kameralarımız ve yer tespit detektörlerimiz sayesinde kayıp kanalizasyon çukurunu ve kapağının yerini kolayca tespit ediyoruz. Kanal görüntüleme kamerası ile bina içerisinden bir pimaş ağzından giriş yaparak kanalizasyon çukurunu ekranda görünceye kadar ilerliyoruz. Kamera logar çukurunu görünce Kamera vericisini aktif hale getirerek yüzeye frekans sinyalleri gönderiyoruz. Yüzeyden Frekans ve sinyal takip edici dedektör ile sinyalin geldiği yeri tam olarak tespit ettiğimiz de kapağın yerini de bulmuş oluyoruz. Bu şekilde Kayıp Kanalizasyon Kapağı Bulma işlemi yapılmaktadır.

Ankara Tıkalı Gider ve Lavabo Açma

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR