Dutluk Petek Temizliği

DUTLUK PETEK TEMİZLİĞİ

Kış geliyor peteklerinizin temizle etmeyi unutmayın.   zamanla Pas ve kireç sebebiyle tıkanan petekler Kombiden gelen suyun devirdaimin engeller ve peteklerin ısırmasına ısınmamasına sebep olur.  özellikle altı ısınmayan petekler Bu sebeple müşteriye çok sıkıntı yaşatmaktadır.   genel olarak bu soruna kombi en uzak noktada ki odadaki Petek belirgin şekilde yaşamaktadır.  Dutluk bölgesinde petek temizleme servisimiz bölgeye hızlı hizmet verebilmek için Dutluk Petek Temizliği olarak özel bir ekip ile çalışmaktadır.

Makine ile yapılan bu petek temizliği evinizin kirlenmesini odalarınızın dağılmasını odalarda herhangi su bir su damlaması engeller makine banyodaki peteğin gidiş ve dönüş hattına bağlanarak buradan bütün odadaki peteklerde ulaşılarak temizlemeye yapılması sağlanır.

Makineli petek temizliği hem müşteriyi hem de firmaları büyük bir sıkıntıdan kurtarmaktadır.  Makineli petek temizliği peteklerden ziyade Fethiye'ye giden boru hatlarının da temizlenmesini sağlar Bu da %100 verimin artışına sebep olur.

 

Petek temizliği doğalgaz sarfiyatına düşürdüğü için Doğalgaz faturasında gözle görülür bir düşüş meydana gelir..  Petek temizliği doğalgaz da yapmış olduğu tasarrufta kendi kendini amorti eden bir sistemdir yani verdiğiniz parayı faturada tekrar almış olursunuz. 

Petek temizliği, rodyatör gözeneklerinin pas ve pislik sebebi ile tıkanması sonucu, ısınmanın azalmasından kaynaklı makine sayesinde yapılan bir uygulamadır. Petek temizliği, kombi ve petek arasında ki sıcak su dolanımını rahatlatır. Suyun akış hızını artırı ve bu sayede en uzak noktalarda ki petekler dahi eşit seviyede ısınır. Petek ve kombi içerisinde bulunan suyun kirlenmesi kombininde tıkanmasına ve arıza yapmasına sebep olabilir. Kombi arızalarının büyük bir kısmı aslında sistem içerisinde bulunan kirli ve paslı sulardan kaynaklanmaktadır. Pis ve paslı su conta, üç yollu vana ve eşanjör gibi yerlerde tıkanmaya yol açar ve arızalara sebep olur.

Kış soğuklar bastırmadan Petek temizliğini yaptırmak hem sizleri Kışa girmeden Bu sorundan kurtarır hem de firmaları servis yoğunluğundan kurtarmış olur.

Sizde Petek Değerinizi temizletmek istiyor iseniz Dutluk Petek temizliği servisimizi arayarak bölgenize özel ekiplerimiz den randevu alabilirsin.

Keçiören Petek Temizliği

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR