Ankara Tıkalı Kanal ve Lavabo Açma

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA ANKARA

Ankara tıkalı lavabo ve tuvalet gideri açma

Ev ve iş yerlerinde tuvalet ve lavabo gibi alanlarda ki atık su tahliyesini yapan gider boruların da görülen en sık sorun Tıkalı Kanal Açma sorunudur. Genel olarak gider boruları gizli bölmelerden egçtiği için Tıkanıklık açma çalışması dışarıdan yapılamaz. Bu sebeple Tıkanıklık Açma işlemi robot makine ile en yakın gider çıkış borusundan yapılır.

Tıkalı Kanal Açma Makinesi

Tıkanıklık açmak için özel üretim olan pmaş ve borular zarar vermeyen Robot makineler ve Aletler kullanılmaktadır. Bu makineler pimaş içerisine gönderdiği sprel yapıda ki bir Tıkalı Gider Açma yayı vasıtası ile kanal içerisine girerek tıkalı giderleri açmaktadır. Makine elektirik ve motorludur. Çok güçlü bir motor sayesinde pimaş boru içerisinde açma yayı sağa ve sola doğru döndürülerek tıkanıklığa sebep olan malzeme parçalanması sağlanır.

 

Ankara kameralı kanal ve gider açma - logar kapağı ve çukuru bulma

Tıkalı Lavabo Borusu Açma Ankara

Kullanım durumuna göre mutfak ve lavabo gider boruları yemek ve yağ atıkları sebebi ile tıkanıklık yapmaktadır. Yağlar zamanla gider borusu yüzeyine yapışarak sertleşir ve sabunsu bir tabaka oluşturur. Bu tabaka arka tarafa doğru pislikte birikme yapar ve tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık genel olarak lavabonun taşması ile anlaşılır. Lavaboda ki su artık gitmez ve lavabonun içi su dolar.

Dikkat: Bu gibi durumlarda servis çağırmadan önce lavabo gider borusunu sökerek temizleyin ve bulaşık makinesi gider hortumunu geri çekerek lavabo giderine su akıtın. eğer su yinede gitmiyor ise Ankara Tıkalı Lavabo Açma Servisimizi arayarak 7/24 hizmet isteyin.

 

Mutfak Lavabo Giderini Kim Açar?

Lavabo ve banyo giderlerini elinde elektirenik makine ve aletleri olan su tesisat ustası açar. Tıkalı Lavabo Açma makinesi Ankara genelinde Murat Tesisat ayrıcalığı ile mişterilerine sunulmaktadır. Biz yıllardır yapmakta olduğumuz bu mesleği geliştirerek müşterilerimize daha kolay ve ucuz hizmet sunmanın gayretindeyiz. 

Makine İle Mutfak Gider Borusu Açma

Mutfak gider boruları bulaşık makinesi ve mutfak lavabosuna ait pis su akışını kanalizasyona taşıyan sistemdir. Yani bulaşık ve yemek atıkları bu pis su borusu ile kanalizasyon gider borusuna bağlanır. Bu bağlantı boyunca yemek atıkları bazı  gider boru hattında ki dirsekli alanlara birikerek tıkanmaya sebebp olur. Bu Mutfak tıkanıklık sorunu makine ile kırmadan açılmaktadır. Bu sisteme Makineli Mutfak Gideri Açma denir.

Evde Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?

Evde tıkanan basit bir lavabo tıkanıklığını sizde hiç usta çağırmadan aça bilirsiniz. Evde Tıkalı Lavabo Gideri Açma Yöntemi ile ilgili deytaylı bilgi için linkte ki yazımızı okuyunuz.

 

ANKARA TIKALI TUVALET GİDERİ AÇMA

Tıkalı tuvalet açma işlemi diğer tıkanıklık açma işlemlerine göre gayet zor ve bir okadar da pis olan bir uygulamadır. Ancak Ankara Tuvalet Gideri Açma Servisi olarak her türlü zor tıkanıklık ve pimaş açma servislerinde kalifiye personel ve teknik alet ve edevat kullanarak en zorlu tıkalı gider borusu açma uygulamalırında kolayca sizleri rahatsız etmeyecek şikilde giderlerinizi açıyoruz. 

Tıkalı Gider Açma Makinesinin tıkanıklık oluşan pimaş çapına göre farklı kalınlıkta yaları ve uçları vardır ve tuvalet gideri açma işleminde kalın ve esnek yay ile en zorlu tıknıklığı kolayca açabiliyoruz.  Tuvalet Tıkanıklığı Açma diğer tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan makine ve yay kullanıldığında pis su borusunun çapı geniş olduğu için pimaş içerisinde yeterli temizlik ve açma işlemini yapamaz ve gideriniz tam olarak açılmaz.

Tıkalı Klozet Nasıl Açılır?

Klozet giderleri S diye tarif edilen kıvrımlı bölgeye atılan peçete ve ıslak mendillerin birikerek tıkanması sonucu su gitmeyebilir. Bu gibi basit ve yakında oluşan tıkanıklıkları tel çamaşır askılarının ucunu hafif bükerek klozet deliğinden içeri sokun. Telin yumuşak ve kolay bükülen bir malzeme olması gerekiyor. Eğer Tıkalı Klozet Açma Makinesi gerekiyor ise bize ulaşa bilirsiniz. Ankara Tıkalı Klozet Açma servisimiz Elektirikli gider açma makinesi ve klozet gideri açmaya uygun yaylı sistem ile klozetenizi sökmeden aça bilir. Klozetin içine su döktüğünüzde eğer yerdeki süzgeçten pis su taşma yapıyor ise hiç uğraşmayın. Bu tıkanıklığı siz açamazsınız. Bu profesyonel bir ekip gerektirir. Murata Tesisat bu işler için özel ekip ve ekipmanları ile sizlere bu hizmeti sağlar.

Ankara Balkon Gideri Açma Makinesi

Evimizde balkon giderleri kuş pisliği ve benzeri ot çöp sebebi ile tıkanma sorunu yaşanmaktadır. Özellikle binalarda dış cephe yapıldıktan sonra eğer balkon gideriniz tıkanmış ise mutlaka dış cephe kalıntıları Balkon gider borusuna kaçarak balkon giderini tıkanmasına sebep olmuştur, Balkon gideri açma işlemi için elektirikli robot makineler ve görüntüleme kameraları kullanılmaktadır. Balkon gideri açma da en üst sekmet cihazlar ile kırmadan hizmet sunuyoruz.

 

Banyo Yer Süzgeç Gideri Açma

Banyo yer yüzgeçleri tıkanıklık belirtisi suyun iyi akmamsı ve çabuk gitmemesi. Yer süzgecinden su akıntısı yavaş akıyor ve banyo yapıldığı esnada dolmaya başlıyor ise gider saç kılı ve benzeri şeylerden dolayı tıkanmaya başlamış demektir. Saç kılı asit ile eriyen bir mazleme değildir. Bu sebeple banyo gider tıkanıklığını açmak için genelde makine kullanmak şarttır. Siz yinede ücret ödemeden önce yine bir tel vasıtası ile giderin giriş kısımlarını kontrol edin. Eğer tıkanıklık yakında ise aça bilirisiniz. Böylece basit bir banyo tıkanıklığına ücret ödememiş olursunuz. Ancak tıkanıklık ileri seviyede ise işte ozaman bir ekip hizmeti almalısınız. Bunun için ekibe tıkalı süzgeç açma ücreti ödemeniz gerekir. 

Duşakabin Tıkandı Su Az Gidiyor

Duşakabin tıkanıklığı iki aşamalı bir sonuca bağlıdır. Tıkanıklık tuş teknesinin altında bulunan bağlantı hortumunda ise bunu açmak için bir servise ihtiyacınız yok. Duş teknesinin pimaşa bağlı olduğu yerden sökün ve borunun içini temizleyin. Duş teknesinin içine su dökün ve borudan akan suyun akış hızını gözlemleyin. Eğer su yavaş akıyor ise sorun bağlantı borusunda. Ancak su hızlı akıyor ise demekki sorun bağlantı hortumunun bağlı olduğu pimaş tesisatta. Bu tesisat giderini açmak için yine Murat Ustaya ihtiyacınız olacak ve bir miktarda paraya. laughParayı hazırladıktan sonra bizi arayın. Şaka tabi. Paranız yok isede mutlaka bizi arayın. Sizi bu sorundan kurtaralım.

Hizmetlerimiz:

Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

    

Tıkalı Gider ve Lavabo Açma Hizmet Bölgelerimiz:

Çayyolu Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Yenikent Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Sincan Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Keçiören Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Etimesgut Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Yenimahalle Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Eryaman Tıkalı Gider ve Lavabo AçmaMamak Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Gölbaşı Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Ümitköy Tıkalı Gider ve Lavabo Açma, Batıkent Tıkalı Gider ve Lavabo Açma,

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR