Gölbaşı Su Tesisatçısı

GÖLBAŞI SU TESİSAT USTASI

 

Evlerimizde ıslak zeminlerde oluşan sorunlar her zaman için can sıkıcıdır. Bu sorunların hemen giderilmesi gerekir. Özellikle su kaçağı gibi problemler sağlıklı bir ortamı da yok edecektir. Bu nedenle hemen arızaya müdahale edilmesi şarttır. Firmamız Kameralı Su Tesisatçısı alanında hizmet sunuyor.  Evlerde ve diğer mekânlarda ortaya çıkan su kaçağını hemen tespit ediyoruz.

Özel ve teknolojik cihazlarımızla yapmış olduğumuz çalışmalar sizlerin mağduriyetini yok etmeye yöneliktir. Firmamızla iletişim kurarak yaşadığınız mekânda ortaya çıkan rutubet kokusunu, kötü koku oluşumunu ve kötü görüntüyü yok edebilirsiniz. Su kaçağı sebebiyle mağduriyet yaşamak yerine, duvar ve tavanlarda ortaya çıkan su sızıntılarına engel olabilirsiniz.

Gölbaşı Tıkanıklık açma

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda meydana gelen gider tıkanmaları bizleri zor durumda bırakan, kötü koku oluşturan ve hijyeni yok eden sorunlardır. Bu sorunlar ev halkını veya o mekânda bulunanları zor durumda bırakır. Firmamız Gölbaşı'nda ve Ankara'nın hemen hemen tüm ilçelerinde Tıkalı gider açan tesisatçı hizmetleri sunuyor.

 

Her mekânın özelliklerine göre gider açma çalışmaları yapıyor. Yılların tecrübesi ile hizmet sunan firmamız bu hizmetlerinde en teknolojik cihazları kullanıyor. Tuvalet ve klozetlerde, mutfak lavabosunda ve banyo giderlerinde ortaya çıkan tıkanmaları en hızlı şekilde gidermekteyiz. Bizimle iletişim kurarak en nitelikli gider açma hizmetlerini alabilirsiniz.

 

Gölbaşı Musluk, Batarya Ve Klozet Tamiri

Mutfak, banyo ve tuvaletlerde kullandığımız batarya gibi materyallerin arıza çıkarması bizler için kullanım sorunu oluşturur. Bu sorunları kendi kendimize gidermeye çalışmak ise ortaya daha maliyetli problemler çıkarır. Firmamız musluk, batarya ve klozet tamiri alanında en hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyor. Anında arızalara müdahale eden firmamız sonuç odaklı çalışmalar yapıyor.

 Ankara Gölbaşı'nda ve diğer ilçelerde tesisat alanında çalışma yapan bir firma arıyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Müşteri dostu bir firmayla çalışabilir ve uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişim kurarak çalışmalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Tüm ıslak zeminlerinizde ve mutfağınızda ortaya çıkan su arızaları, kaçağı, gider tıkanmaları ve tamir işleri için firmamızın profesyonel çalışma florasını değerlendirebilirsiniz.

Hizmetler:

Su kaçağı tespiti, su kaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldı kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tuvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kırmadan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR