Yenikent Su Tesisatçısı

YENİKENT SU TESİSATÇISI

Yaşadığımız alanda kötü ve nemli bir koku oluşması ortamı kirli gösteren bir durum oluşturur. Bunun yanı sıra nemli bir mekân her zaman için sağlıksız bir ortamı da ortaya çıkarır. Su kaçağı oluşan alanın tespit edilmesi bu sorunu yok edecektir.  Yenikent Kameralı Su Tesisatçısı alanında hizmet veren firmamız evinizde ve diğer mekânlarınızda meydana gelen su kaçaklarını yok ediyor.

 Hızlı ve güvenli çalışmalarımızla sizler için mağduriyet yaratan bu soruna çözüm yolları bulunmaktayız. Kameralı cihazlarımız ile evlerinizi dökmeden kırmadan su kaçağı bulunan alanı tespit etmekte ve onarımını yapmaktayız. Firmamızla iletişim kurarak su kaçağı sorunlarınıza son verebilirsiniz.

Yenikent Tıkalı Tuvalet ve Lavabo Gideri Açma

Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde ortaya çıkan tıkanıklık sorunları ev ortamında sıkıntı yaratan sorunlardan bir tanesidir. Bu nedenle bu sorunlara hemen çözüm önerisi bulmak gerekir. Firmamız tuvalet, banyo ve mutfaklarda ortaya çıkan gider tıkanma sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm yolu buluyor. Bu alana giren arızalara anında müdahale eden firmamız uygun fiyatları ile de beğeni topluyor.

Hızlı ve kaliteli çalışmalarımız ve usta personellerimizin katkılarıyla yaşamış olduğunuz mağduriyete son vermekteyiz. Tuvalet ve klozet tıkanmalarında da hızlı bir şekilde çalışma yaparak sorunları çözüme kavuşturmaktayız. Bizlerle iletişim kurarak tıkanıklık açma hizmeti alabilirsiniz. Tıkalı gider açan tesisatçı arayışlarınıza firmamızla görüşerek son verebilirsiniz.

Yenikent Musluk, Batarya Ve Klozet Tamiri

Ev ortamında sürekli kullanım sağlamış olduğumuz bir takım materyaller bulunur. Bu materyaller uzun süreli kullanım ya da farklı sebeplerden dolayı arıza çıkarabilir. Musluk, batarya ve klozet gibi materyaller de arıza çıkarmak için muhtemel olan cihazlardır. Firmamız bu alanda da en kaliteli tamirat hizmetlerini sunuyor. Sorunsuz kullanım oluşturan ve yıllarca dayanıklı olan malzemeleri kullanarak çalışmalar yapan usta personellerimiz hızlı bir şekilde sizlerin mağduriyetini önlüyor.

Musluk, batarya ve klozet tamiri alanında hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız musluk ve bataryalarda ortaya çıkan her türlü arızaya karşı faaliyet gösteriyor. Klozet ile ilgili sorunlarınızı musluk ve bataryalarda ortaya çıkan arızaları gidermek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Bizimle temasa geçerek hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz : Su kaçağı tespiti, sukaçak tespit cihazı, kameralı su kaçak bulma, kameralı su tesisatçısı, kırmadan su kaçak tespiti, su sızıntı bulma, tavandan akan su sızıntısı, alt kata akan su sızıntısı, alta kata su damlıyor, duvardan su geliyor, duvarlar kabardı, su saati arızası, musluk kırıldıi kırılan musluğun çıkarılması, musluk tamiri, batarya tamiri, klozet su kaçırıyor, klozet tamiri, klozet şamandıra, klozet su dolmuyor, klozet su almıyor, mutfak gideri tıkandı, mutfak lavabosu tıkandı, lavabo açma, tıkalı lavabo açma, makineli gider açma, tyvalet açma, klozet açma, tıkanıklık açma, robot makine, makineli açma, kırmadan gider açma, kanal görüntüleme, kayıp logar çukuru bulma, bahçe de kanalizasyon çukuru bulma, kanalizasyon kapağı tespiti, boru yer tespiti, sıcak su az akıyor, banyodan su az akıyor, banyo batarya su gelmiyor, su borusu delindi, kıradan su borusu tamiri, fayans kırmadan delinen boru tamiri, Mutfak lavabo evye tamiri

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR