Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespiti Yenikent

SU KAÇAĞI TESPİTİ YENİKENT

Görüntülü su kaçağı tespit yöntemleri su kaçağının olduğu noktaları bulmak için kullanılır. Yenikent Su Kaçağı Tespit Firmamız gerek kamera ile gerekse özel başka cihazlar kullanarak sızıntının olduğu alana zarar vermeden su kaçağını tespit eder. Kullanmış olduğumuz bu yöntem sayesinde hem maddi hem de fiziksel olarak vatandaşlar rahat ediyor.

Su sızıntılarının tespit edilmesi için görüntüleme kamerası termal kameralar frekans dinleme kulaklığı ölçme aleti ve Tesisat ölçme pompası gibi cihazlar kullanılır.  Kullanmış olduğunuz frekans dinleme kulaklığı yöntemi sayesinde temiz su borularında meydana gelen su sızıntılarının tespiti sağlanır. Kullanılan bu yöntem akustik frekans algılama prensibi ile çalışır. 

Su Kaçağı Tespit Yöntemleri Nelerdir? 

Aletle su kaçak tespit yöntemleri arasında olan boru görüntüleme kamerası ile atık su borularının içerisinin görüntülenmesine sağlıyoruz. Bu yöntemde genellikle endoskopik kamera sistemi kullanırız. Bu cihaz ile binalarda meydana gelen çatlak kırık veya ısırılması fark edilebilir ve kolayca çözüme kavuşturulabilir. Atık su borularında oluşan problemlerin çözümü için genel olarak hasarlı boru çıkarılarak yeni boru ile değiştirilir.

Diğer bir tespit yöntemi ise termal kamera yöntemidir.  Termal kamera kullanıldığında buraların çıkarılmasına gerek kalmaz. Kullanmış olduğumuz bu yöntem ile ısı algılayıcı kameralar su sızıntısını kolay bir şekilde saptar.  Su sızıntısı tespitinde kullanılan Termal kameralar sıcak su tesisatının olduğu yerlerde ve yerden ısıtma tesisatının parke olmayan kısımlarında kullanılır.  Yanikent Su Kaçağı Tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Fayans Altı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su sızıntı bulma yöntemleri arasında nem ölçme aleti de yer alır. Ekiplerimiz kullanmış oldukları bu nem ölçme aleti ile fayanslara zarar vermeden su sızıntısını teşhis eder. Evinizin duvarlarında meydana gelen rutubet veya nemlenmeden dolayı nem ölçme cihazları kullanılır. Firmamız tarafından görevlendirilen uzman personeller evinizin içerisindeki rutubet problemlerini bu cihaz ile tespit eder.

Tesisat ölçme pompası ile ekiplerimiz temiz su borularındaki su sızıntılarının tespitini yapar. Firmamız bünyesinde hizmet veren tüm tesisatçı ekip arkadaşlarımız profesyonel ve deneyimli kişilerdir. Kaliteli ve güvenilir tesisat hizmeti almak için firmamıza bir telefon ile ulaşmanız mümkün.

Ankara Su Kaçağı Tespit Firmaları

 

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR