Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespiti Çayyolu

CİHAZLA KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ ÇAYYOLU

Su tesisatı hizmeti veren firmamız görüntülü su kaçağı tespiti yöntemi ile evinizde su sızıntısının olduğu yere kolay bir şekilde tespit eder. Ekiplerimiz kamera ve başka özel cihazlar kullanarak fayanslara ve duvara zarar vermeden su kaçağının tespitini sağlar.  Duvarlar ve fayanslar kırılmadığı için siz de hem maddi olarak hem de fiziksel olarak rahat edersiniz. Çayyolu Su Kaçağı Tespit firmamızı aryarak Kameralı ve Görüntülü cihazlar ile su kaçağı tespit hizmeti alabilirisiniz.

Firmamızın su kaçağı tespit etmek amacı ile kullanmış olduğu yöntemler arasında frekans dinleme kulaklığı boru görüntüleme kamerası nem ölçme aleti termal kamera ve tesisat ölçme pompası mevcuttur. Frekans dinleme kulaklığı yöntemi ile temiz su borularında meydana gelen su sızıntılarının tespiti yapılır. 

 

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Aletle su kaçak tespit yöntemi ile temiz ve pis su borularında oluşan su sızıntılarının kolay bir şekilde tespiti sağlanır.  Kullanmış olduğumuz görüntüleme kamerası ile borularda oluşan kırık çatlak ya da conta sıyrılması gibi durumlar kolaylıkla fark edilir ve çözüme kavuşturulur. Çayyolu Görüntülü Cihazla Su Kaçak Tespit Ekiplerimiz atık su borularında meydana gelen sorunların çözümü için hasarlı olan boruyu çıkararak yine boru ile değiştirir. Firmamızın su kaçak tespiti için kullanmış olduğu bir diğer tespit yöntemi ise termal kamera sistemidir. Kullanılan termal kamera sistemi ile sıcak su tesisatlarında oluşan su kaçağı tespiti sağlanır. 

Fayans Altı Su Sızıntı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su sızıntı bulma yöntemlerinden biri ölçme aletidir. Bu ölçme aleti ile tesisat ustalarımız fayanslara zarar vermeden suyun sızmış olduğu noktayı kolayca teşhis eder.  Evinizin duvarlarında meydana gelen rutubet ya da nemlenme durumlarında nem ölçme cihazı kullanırız. Uzman personelimiz evinizin içerisindeki rutubet problemini nem ölçme cihazı kullanarak kolay bir şekilde anlayabilir.

 

 

Evlerde su sızıntısının olup olmadığını anlamak için bir takım noktalara dikkat edilmesi büyük önem arz eder. Bunlar duvarlarda ya da tavanda görülen ıslaklık kabarma veya dökülme şeklinde özetlenebilir. Bu gibi durumların bir an önce onları alarak sorunun çözülmesi gerekir. Çayyolu Kameralı Su Kaçak Tespit firmamız su tesisat problemleriniz ile ilgili her türlü sorunun çözümü için sizlere haftanın 7 günü servis hizmeti sunuyoruz. 

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, Ankara su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR