Yenimahalle Cihazla Kameralı Su Kaçak Tespit

YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

YENİMAHALLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ

Firmamız kamera ile görüntülü su kaçağı tespiti teknolojisi ile fayansları kırmadan su kaçağı tespiti yapılıyor. Uzun yıllar boyunca bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunan firmamız alt kata su damlaması, su sızıntısı gibi problemlere kısa sürede profesyonel çözüm getiriyor.

Yenimahalle Su kaçağı tespit ustalarımız kaçak tespiti için kullanmış olduğumuz cihazlar arasında akustik dinleme cihazı mevcuttur. Bu cihaz ile su kaçağının yeri hızlı bir şekilde tespit edilir. Bu cihaz profesyonel ve eğitimli tesisat ekibimiz tarafından kullanılıyor.

Aletle Su Kaçağının Tespit Edilmesi 

Aletle su kaçak tespit işlemi özel kanal görüntüleme kameraları ile yapılır.. Bu kameralar ile boru hatlarında ki tüm bu sorunlar tespit edilir. Atık su borularındaki su kaçaklarının yerini tespit edilmesinin haricinde tıkanıklık gibi durumlarda da bu cihaz sıklıkla kullanılır. Kullanmış olduğumuz bir yer su kaçağı tespit cihazı da termal kameradır.

Bu kamera ile temelde ısı esas alınarak kalorifer tesisatı sıcak su tesisatı gibi sıcak su geçen boruların yerlerinin tespit edilmesi sağlanır. Su sızıntılarının tespit edilmesi amacı ile gerek duyulması halinde termal kamera sistemi kullanılır.

Kullanmış olduğumuz termal kamera ile su tesisatının geçmiş olduğu alan tespit edilir ve sonrasında akustik dinleme cihazı ile gerekli kontroller yapılır. Ayrıca su kaçağının bulunmuş olduğu ortamın nem değerlerini referans alarak su sızıntısı tespit işlemi sırasında yardımcı cihaz olarak nem ölçer de kullanırız

Parke Altı Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Bir evde su kaçağı varsa öncelik olarak bu su kaçağının hangi tesisat sisteminde olduğu tespit edilir. Parke altında ya da fayans altında su kaçağının olması tespit edilmesine engel olmaz. Evdeki temiz su tesisatı parkelerin altından geçiyor ve su kaçağı söz konusu ise kullanmış olduğumuz akustik dinleme cihazı ile su sızıntı bulma mümkündür.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Yenimahalle

Bu sayede parkelerin ya da duvarların kabarmasının önüne geçilerek sorun kısa sürede tespit edilir ve çözümü sağlanır. Firmamızdan alacak olduğunuz tesisat hizmetleri profesyonel ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bizden hizmet talebinde bulunulması için bir telefon ile firmamıza ulaşmanız mümkün. 

Hizmetlerimiz : Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Hizmet verdiğimiz Mahalleler:

Şentepe Su Kaçağı Tespiti, Pamuklar Su Kaçağı Tespiti, Demet Su Kaçağı Tespiti, Kardeşler Su Kaçağı Tespiti, Çayyolu Su Kaçağı Tespiti,  Dodurga Su Kaçağı Tespiti, Mutlukent Su Kaçağı Tespiti, Turkuaz Su Kaçağı Tespiti, Serhat Su Kaçağı Tespiti,  Ostim Su Kaçağı Tespiti,  İvedik Su Kaçağı Tespiti,  Yakacık Su Kaçağı Tespiti, Yahyalar Su Kaçağı Tespiti, Kayalar Su Kaçağı Tespiti, Memlik Su Kaçağı Tespiti, Kırandağı Su Kaçağı Tespiti,

Ankara Cihazla Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR