İncirli Petek Temizliği

İNCİRLİ PETEK TEMİZLİĞİ

Petek temizliği her ve faydasını Doğalgaz faturasında her ay görebileceğiniz bir uygulamadır.  petek temizliği evinizin yeterli seviyede sunabilmesi için gerekli bir uygulamalar.  zamanla paslanan ve kireçlenen petekler iç kısımlarında yeterli su devirdaimi olmadığı için ısınma problemi Yaşar ve eviniz ısıtma.  bu sorunu yaşayan ev sahibi evin daha iyi sunabilmesi için kombiyi en yüksek dereceye kadar açar ve Bu da doğal gaz faturasının yüksek gelmesine sebep olur.

İndirdi Petek Temizliği servisimiz eçiören İncirli bölgesinde Siz müşterilerine ben ya kızım hizmeti sunabilmek için çalışmaktadır.  altı ısınmıyor petekler eterli miktarda ısınmayan petekler kombi devirdaim pompasından çıkan ses filtre tıkanması gibi problemlerin çözümü için İncirli petek temizliği servisimize ulaşarak petek temizleme uygulaması için telefonla randevu alabilirsiniz.

 

Petekler Neden Isınmaz?

Kalorifer petek panellerin iç kısımda ısınan suyun dolanımını sağlamak için küçük kanallar vardır Bu kanallar Pas ve kireç sebebiyle zamanla tıkanır sıcak suyun dolanımını da engeller Bu sebeple petekler Kullanıma bağlı olan olarak 4-5 yıl içerisinde tıkanmaya başlar.  petek temizliği yaşadığınız bu sorunu çözümleme yardımcı olur ve sizi ısınma problemi neden kurtar.

Doğalgaz Faturası Neden Çok Geliyor?

Yukarıdaki yazımızda da anlattığımız gibi Petek tıkanıklığı, peteğin ısınmaması, az ısınması ya da peteğin altının ısınmaması gibi sorunlar sebebiyle evinizin ısınmaması  kombinin  derecesini yükseltilmesine sebep oluyor bu da doğalgaz tüketiminin fazlalaşmasına ve faturanı yükselmesine sebep oluyor. 

 

Petek Temizleme Makine ve Kimyasalı

 

Petek temizliği petek temizleme makinesi ile tek noktadan yapılır evinizin banyosunda ki peteğin gidiş-dönüş hattına bağlanarak buradan sistem içerisindeki pislik Pas ve kireç temizlenecek tahliye borusundan klozete atılır.

 bu uygulama esnasında kimyasal kullanımı müşterinin tercihine bağlıdır üşteri talep ederse uygulama esnasında kimyasal kullanılarak uygulama kimyasallı petek temizleme şeklinde yapılır İncirli petek temizleme servisimiz her iki alanda da uygulama yapma imkânına sahip.

 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR