Ankara Kameralı Gider Borusu Açma

Ankara Kameralı Gider Borusu Açma

Ankara kameralı gider borusu açma

Gider boruları nasıl açılır bu sorunun cevabını sayfamızda ki bir çok yazımızda anlatmıştık. Kanalizayon gider hatları tıkandığında özel bir robot makine sayesinde gider borularının içine girerek kırmadan aça biliyoruz.

Peki Kameralı Gider Açma işlemi nedir size bu yazımızda onadan bahsedelim. Tıkanan kanal boruları boş yere tıkanmazlar. Bu tıkanmaya sebep olan faktörler vardır elbet. Bunlar dışardan kanalizasyona atılan bazı kaba atık malzemelerdir. Diğer tıkanmaya etki eden faktörler ise pimaş boruda kırılma, logar hattında çökme, kanalizasyon çukurunda dolma gibi bir çok arızalı etkiler tıkanmaya sebep olabilirler.

Kameralı Gider Borusu Açma işlemi işte tamda bu aşamada devreye girer. Tıkanıklık makine ile açıldıktan sonra kamera ile gider borularının içerisine girilerek taıkanmaya sebep olan arıza durumu ortaya çıkarılır ve yer altı tarama dedektörü ile arızanın ve tıkanıklığın olduğu yer tespit edilerek sorun çözülür.

Gider borularının içerisini gözlemleyen kameraya biz kanal görüntüleme kamerası deriz. Bu kamera karanlık ortamda suyun içerisinde de görüntü ala bilme özelliğine sahipdir. Kamera başlığında ki bir elektiro verici sayesinde yüzeyde tarama dedektörü ile eşleşir ve arızalı olan gider borusunu yerini bize noktasal olarak gözterir.

Ankara Tıkalı Gider Açma

0 555 014 70 10

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR