Çakırlar Su Tesisatçısı

Çakırlar Kameralı Su Tesisatçısı

Batıkent mahallesine bağlı ve sürekli gelişen semtlerinden en iyisi olan Çakırlar semti artık her alanda olduğu gibi Su Tesisat alanında da kendine özgü firmalar oluşturmaktadır. Bizde Çakırlar Mahallesinde Su Tesisatçısı olarak hizmet veriyoruz. Teknolojik cihazlar ve elektirikli aletler ile müşterimize en sorunsuz hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. 

Kameralı su kaçak tespiti, Cihazla arıza bulma ve makineli lavabo gideri açma gibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyor ve maliyetleri düşürüyoruz. Önceden bir su kaçağı arızasını tamir edebilmek için dairede çok geniş bir alanda kırım yapılması gerekiyor idi. Şimdi bunun aksine sadece bir yada iki fayans kırarak su kaçak arıza tespitlerini yapıp tamirini yapıyoruz.

Tıkalı Lavabo Gideri Açma işlemleri için hiç bir yeri kırmadan gider borularının içlerine yaylı sistemler ile girerek en zorlu yağ ve yemek kalıntılarını parçalayarak kanal açma işlemlerini yapabiliyoruz.

Petek temizliği ve kalorifer yıkama gibi işlemlerde de bizleri gönül rahatlığı ile araya bilirisiniz.

 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR