Çakırlar Su Kaçak Tespiti

ÇAKIRLAR SU KAÇAK TESPİTİ

Yenimahalle Çakırlar semtinde su kaçak tespiti yapan tesisat ustası olarak hizmet veriyoruz. Kamera ve dinleme cihazları gibi su kaçaklarını kırmadan bula bilen yüksek teknolojiye sahip cihazlar kullanıyoruz. Çakırlar Su Kaçak Tespiti yaptırmak için Kameralı su tesisat ustalarımızı 7/24 araya bilirisiniz. 

çakırlar su kaçak tespiti

Parke Ve Fayans Altı Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Bir dairede su sızıntısı varsa öncelikle bu su sızıntısının hangi tesisat sisteminde olduğunun saptanması gereklidir. Fayans veya parke altında su sızıntısının olması tespitine engel değildir. Dairenin temiz su tesisatı parke ya da fayansların altından geçiyor ve su sızıntısı söz konusu ise akustik dinleme cihazı kullanarak su sızıntı bulma sağlanır.

Böylece duvarların kabarmasının ya da parkelerin şişmesinin önüne geçilerek su sızıntısı sorunu kısa sürede tespit edilir ve onarımı sağlanır. Kaliteli güvenilir profesyonel ve uygun fiyatlı su sızıntı tespiti bakım ve onarımı hizmeti almanız için firmamız olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Ankara Su Kaçak Tespiti

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR