Elvankent Kameralı Su Kaçak Tespiti

ELVANKENT CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı bulma alanında kullanılan en işe yarar ve en önemli cihazlardan birisi de Termal Kameradır. Termal kamera sayesinde duvarların ve beton sıvaların arkasında bulunan su tesisat borularında ki delik yada patlak sebebi ile oluşan su kaçak arızalarını Görüntülü tespit yöntemi ile kamera ile bulmaktayız.

Elvankent Su Kaçak Tespiti ustalarımız alanında en kaliteli dinleme cihazları ve kameralı dedektörler kullanarak hizmet vermektedir.

 

✅ Elvankent Su Kaçak Tespiti:    En Uygun Fiyat
✅ Elvankent Su Kaçağı Bulma:    En Garantili Hizmet
✅ Elvankent Su Kaçağı Tespiti:    Kırmadan Onarım
✅ Elvankent Su Sızıntısı Bulma:    Ankara 7/24 Servis

Termal kamera ısıya suyarlı çalışan ve görüntüleme yapam bir cihazdır ve özellikle sıcak su hattı, kalorifer su kaçak tespiti, kombi tesisat su kaçak tespiti, yerden ısıtma su kaçak tespiti gibi alanlarda oldukça aktif çalışan bir cihazdır. Kameralı Su Kaçak Tespiti diğer tespitlerin aksine görüntüleme yaptığı için müşterininde ilgisini çekerek aşırı talep oluşturmaktadır.

Su Kaçağı Nedir?

Su kaçağı, tesisat boruları içerisinden geçen atık yada temiz suların, boruların zarar görmesi yada yüksek basınç sebebi ile birleşim yerlerinden su sızdırmasıdır. Bu su sızıntısının duvar yada tavanlara zarar vermesi sonucu tesisatta bir su kaçağı olduğu anlaşılır. Tesisat bir manometre yardımı ile kontrol edilir. Tesisat üzerinde hiç bir musluk kullanılmadığı halde ana vanası kapalı olan tesisatta manometre su basıncı düşüyor ise bunada teknik olarak bir su kaçağı tespiti diye biliriz. Ancak bu genel bir su kaçağı tespitidir. Yani bu işlem ile evde bir su kaçağı olduğunu anlaya bilirsiniz. Ancak evin neresinde bir su kaçağı var diye noktasal tespit işlemini ancak Termal kamera ve Akustik dinleme cihazı ile yapılabilir.

 

KİMYASAL İLE SU KAÇAĞI TAMİRİ

Kimyasal uygulamasında kullanılan özel makine ve basınç pompaları ile su tesisatı üzerinde oluşan hewr türlü kaçak arıza sorunlarını hiç bir yeri kırmaya gerek kalmadan ve her hangi bir tespit ücreti de ödemeden kolayca yapıyoruz. Delinen ve su sızıntısına sebep olan temiz su tesisatlarınbı Kaçak Giderici Kimyasal sayesinde tamir etmek artık mümkün.

Ev sahiplerinin evlerini yeni yaptırmaları ve tadilat sonrası oluşan su kaçaklarında fayans yada parkenin kırılmasını istememeleri sonucu aşırı bir talep ortaya çıkmıştır. Bu talep karşılığın da Kaçak Giderici Kimyasal üretilerek piyasaya sunulmuştur.

Hizmetlerimiz: Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlaması,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Fayanstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir? 

Etimesgut Su Kaçak Tespiti

Ankara Su Kaçak Tespiti

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR