Çakırlar Tıkalı Gider Açma

ÇAKIRLAR TIKALI GİDER AÇMA

batıkent çakırlar tıkalı lavabo gider açma yenimahalle

Yenimahalle ilçesine bağlı olan Çakırlar semtinde tıkanıklık açma ve kanal görüntüleme gibi arıza tamirlerinde sizlere özel çalışma ekiplerimizle sahada bulunmaktayız. Mutfak gideri tıkanması, lavabo açma, tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma gibi sorunlu gürünen işlerde makine ve cihazla kanalizason açma için ustalarımızı araya bilirsiniz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Çözülür?

Gider Tıkanıklığı yaşandığı zaman kesinlikle sorun yaşamak istemiyor ve bu sorunun daha da büyümesini istemiyorsanız kesinlikle giderlerinizi açtırmanız gerekmektedir. Tıkalı kanal açma Çakırlar Servisimizden hizmet almak isterseniz kanal görüntülenme sistemleri kullanılarak hizmet vermekteyiz. Tıkalı giderlerin Açılması, kanalizasyon borusu açma konusunda ekiplerimiz hem tecrübeli hem de donanımlıdır. Gider Tıkanıklığı ilk önce termal kameralar ile tespit edilince sonrasında da kanal açma robotları kullanılarak açtırılır. Kırma dökme işlemi kesinlikle olmaz sadece sorunlu bölgede küçük bir işlem yapılır.

Mutfak Lavabo Neden Tıkanır?

Mutfak giderleri süzgeçli olduğu için kaba bir malzemenin deliğe kaçması mümkün değildir. Mutfak lavabolarının tıkanıklığı lavabo altı ve pimaş boru tıkanıklığı olmak üzere iki kısıma ayrılır. Pimaş boruların tıkanması müşteri tarafından açılması olanaksız bir sorundur. Bu sorun genel de yemek etıklerı, bulaşık atıkları, çay posası ve atık yağların lavabo giderlerine dökülmesi ile olmaktadır. Lavabo gider borusu açma işlemi Yenimahalle Çakırlar Lavabo Açma firmamız tarafından makine ve çeşitli aletler ile pimaş boru içerisinde ki yağ ve yemek atıklarının parçalanarak gidere akıtılması sonucu açılır.

Tıkalı Mutfak Lavabo Giderinin Açılması

Mutfak giderleri çok fazla atıkla karşılaştığı için tıkanma riski en fazla olan giderdir. Banyo ve tuvalet giderlerinde de aynı sıkıntılar yaşanacak olsa da Mutfak giderinin tıkanması çok kötü bir durumdur. Tıkalı mutfak lavabosu için alanında tecrübeli ustalarımız kırmadan termal kameralar ve robot kanal açma makineleri ile açma yöntemiyle sizlere yardımcı oluyor. Tıkalı Mutfak gideri ve diğer giderlerde tıkanıklık yaşanıyor ise kesinlikle tıkalı kanal açma Yenimahalle servisimiz ile iletişime geçin ve ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahalesini gerçekleştirsin. Tıkalı kanallar açılır ve yeni kullanımınıza hazır hale getirilir. Eğer tıkanıklık giderilmez ise yaşayacağınız sorunlar daha da büyüyeceği için en kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çakırlar'da hizmetten faydalanacaksanız servisimiz son teknolojik ürünler ile hemen size verecek şekilde hazırdır.

Yenimahalle Gider Açma

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR