Durali Alıç Su Tesisatı & Tesisatçısı

DURALİ ALIÇ SU TESİSATÇISI

Mahalle sakinlerimize su tesisatla alakalı her türlü sorunlarında profesyonel hizmetler suna bilmek için teknolojik cihazlar kullanarak sorunları çözümlüyoruz. Su Tesisatçısı arayan her müşterimize en yakın tesisat ustası biziz. Murat Tesisat, kalozet tamiri, musluk tamiri, batarya tamiri ve montajı gibi işlerinizde her zaman size hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Mamak Su Tesisatçısı
 

Durali Alıç Su Kaçak Tespiti

Ev yada işyeriniz de hiç farketmez tesisat borularında oluşan su kaçaklarını yer tespiti için Termal kamera ve dinleme cihazları kullanıyoruz. Alt kat komşunuza akan su sızıntısının yerini kırmadan cihazlar ile kolayca bulabiliyoruz. Komşunuzla sıkıntıya düşmeden problemi çözerek sizi büyük bir sorundan kurtarmak için her türlü donanıma sahibiz. Kanal görüntüleme ve yılan kameralar ile endeskobi dediğimiz kanal içi görüntüleme cihazlarımız ile piamaş içlerinde hiç girilemeyecek yerleri girerek görüntülüyoruz. Kombi petek tesisatında olaşan su kaçaklarını, kombi basınç düşmesi ve su eksiltlme problemlerini kırmadan onarıyoruz. 

Mamak Su Kaçak Tespiti

Durali Alıç Tıkalı Lavabo ve Gider Açma

Mutfak, banyo, tuvalet ve klozet gibi sık sık tıkanan gider borularını robot makineli cihazlar ile kırmadan açma kabiliyetine sahibiz. İşimiz kesinlikle kırmak değil. Kırmadan onarmak. Kameralar ve kabal açma makineleri ile gider borularının en uzak noktalarına girerek tıkanıllığa sebep olan soruna müdahale ediyoruz.

Mamak Tıkalı Gider Açma

 

 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR