Dutluk Su Tesisatçısı

DUTLUK SU KAÇAK TESPİTİ

Murat tesisat artık Keçiören bölgesinde Dutluk Mahallesinde de su tesisat kaçak tespit servisi ve ekibi olarak hizmet vermektedir.  Mahallede komşularınız da ev ya da iş yerlerinizde oluşan su kaçaklarını kırmadan noktasal olarak termal kamera ve dinleme cihazlarıyla profesyonel kanal görüntüleme kamerası ve yüzey tarama dedektörleri ile tespit ediyoruz. fayans fayanslar fayans arka görür bilinmeyen su pat patla delinme çat kaçaklarını Noktasal olarak tespit etmekteyiz.

✅ Ankara Su Kaçak Tespiti:    Uygun Fiyat
✅ Ankara Su Kaçağı Bulma:    Garantili Hizmet
✅ Ankara Su Kaçağı Tespiti:    Kırmadan Tespit
✅ Ankara Su Sızıntısı Bulma:    Keçiören 7/24 Servis

Gelişen teknoloji su tesisat işlerinde de kendini göstermektedir Bu sebeple artı daha az fayans kırılarak daha kolay ve daha çabuk işlemler yapılmaktadır su kaçakları tek fayans altından tespit ederek kolayca tamir edebilmekteyiz. Dutluk Su Kaçak Tespiti ve su tesisatçısı firmamız sizlere bölgeye özel servis aracı ve ekibiyle hizmet vermektedir Bu sayede daha yakın daha hızlı daha pratik çözümlerle size ulaşabilmekteyiz.

Mutfak Lavabo Giderini Kim Açar?

Lavabo ve banyo giderlerini elinde elektirenik makine ve aletleri olan su tesisat ustası açar. Tıkalı Lavabo Açma makinesi Ankara genelinde Murat Tesisat ayrıcalığı ile mişterilerine sunulmaktadır. Biz yıllardır yapmakta olduğumuz bu mesleği geliştirerek müşterilerimize daha kolay ve ucuz hizmet sunmanın gayretindeyiz. 

Yüksek Su Faturası Neden Gelir?

Su faturaları yüksek geliyorsa tesisatınızda kullanım fazlası bilmediğiniz bir su kaçağı veya da ya da su sızıntısı var demektir.   bu gibi durumlarda Öncelikle klozet gibi kullanım alanlarının iç kısımlarına soğuk kaçırıp kaçırma adını kontrol ediniz Eğer arıza sebebiyle herhangi bir yerde su sızıntısı yok ise tesisatında su kaçağı var demektir.  tesisat duvar arkasında olduğu için kaça size göstermez ve su faturanın da faturasının da yüksek gelmesine sebep olur.  bütün kontrollerimizi yaptıktan sonra herhangi bir yerde su sızıntısı ya da damlaması göremiyorsanız kapalı bir alanda su tesisat doğruların üzerinde çatlamaya da delinme var demektir bu gibi durumlar termal kamera ve dinleme cihazı ile noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Keçiören Su Tesisatçısı

Keçiören Su Kaçak Tespiti

Keçiören Tıkalı Gider Açma

Keçiören Petek Temizleme

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR