Atapark Su Tesisatçısı

ATAPARK SU TESİSAT

Keçiören Atapark mahallesinde hizmet vermekte olan su tesisat ustalarımız sizlere bir telefon kadar yakın çalışmaktadır. Telefon ederek adresinizi vermeniz ekiplerimizin kapınıza gelmesini sağlaya bilirisiniz. Atapark su tesisat ustalarımız alanında uzman, profesyonel cihazlarla çalışan, kamera ve dinleme cihazları ile kırmadan kaçak tespiti yapa bilen eiplerdir.

Su tesisatçısı Ne İş Yapar?

Evet burası çok önemli bir konu. Çünkü müşterilerimiz Doğal gaz tesisatçısı ile su tesisatçısını sürekli olarak karıştırmaktadır. Doğal gaz tesisatında oluşan sorunları Doğlagaz tesisat ustasına yaptırmanız gerekir. Ancak evinizde ki su tesisat boruları, klozet tamiri, musluk tamiri, batarya tamiri, Gömme rezervuar tamiri gibi su ile ilgili arızaların tamiri için Ankara Su Tesisatçısı firmamız olan Murat Tesisatı arayabilirsiniz. 

Su Tesisatçısına Nasıl Ulaşırım?

En yakın su tesisatçısı telefonu için dünyanın en büyük aram motoru olan ve bütün işletmeri bünyesinde bulunduran Google Arama Motoru sayesinde yakınınız da bulunan bizim gibi firmalara ulaşa bilirsiniz. Google arama motoru alanına gireceğiniz yardım ve destek kıriterine göre size en uygun Ankara su tesisatçısı telefonu iletişim bilgilerini size sunacaktır.

TIKALI LAVABO BORUSU AÇAN TESİSATÇI

Merhaba değerli takipçilerimiz. Tıkanıklık açma sorunu için bizleri en çok arayanlar Lavabo Tıkalı Gider Açma işlemi için aramaktadır. Çünkü bu borular yemek ve yağ atıkları ile kolayca tıkanan, çapı en küçük ve en sık kullanılan gider borularıdır.

Lavabo Tıkanıklık Açma işlemi makineler vasıtası ile kolay bir şekilde açılmaktadır. Bir çok müşterinin böyle bir makineden ve uygulamadan haberi olmadığı için tıkanıklık açma sorununu boruları ve duvarları kırarak çözmektedir. Murat Tesisat olarak Keçiören Atapark tıkalı gider açma makineleri ve kameralar vasıtası ile sizlere kolay ve pratik hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

Su tesisat onarım, Su Tesisat yenileme, Su tesisat tamiri, klozet tamiri, musluk tamiri, şohben tesisat, bulaşık makinesi montajı, çamaşır makinesi montajı, klozet montajı, su arıtma montajı, kalorifer tesisat, petek temizliği, kalorifer temizliği, su kaçağı tespiti, kaçak kimyasalı, delinen su borusu tamiri, matkap su borusu delme, 

>>> Keçiören Su Tesisatçısı

>>> Keçiören Su Kaçak Tespiti

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR