Elvankent Tıkalı Gider Açma

ELVANKENT TIKALI GİDER AÇMA

Ev ve iş yerlerinde tuvalet ve lavabo gibi alanlarda ki atık su tahliyesini yapan gider boruların da görülen en sık sorun Tıkalı Kanal Açma sorunudur. Genel olarak gider boruları gizli bölmelerden geçtiği için Tıkanıklık açma çalışması dışarıdan yapılamaz. Bu sebeple Tıkanıklık Açma işlemi robot makine ile en yakın gider çıkış borusundan yapılır. Elvankent Tıkalı Gider Açma servisimiz robot makineler ile lavabo ve tuvalet borularını kırmadan kolayca açar.

 

Elvankent Tıkalı Kanal Açma Makinesi

Tıkanıklık açmak için özel üretim olan pmaş ve borular zarar vermeyen Robot makineler ve Aletler kullanılmaktadır. Bu makineler pimaş içerisine gönderdiği sprel yapıda ki bir Tıkalı Gider Açma yayı vasıtası ile kanal içerisine girerek tıkalı giderleri açmaktadır. Makine elektirik ve motorludur. Çok güçlü bir motor sayesinde pimaş boru içerisinde açma yayı sağa ve sola doğru döndürülerek tıkanıklığa sebep olan malzeme parçalanması sağlanır.

Tıkalı Lavabo Borusu Açma Ankara

Kullanım durumuna göre mutfak ve lavabo gider boruları yemek ve yağ atıkları sebebi ile tıkanıklık yapmaktadır. Yağlar zamanla gider borusu yüzeyine yapışarak sertleşir ve sabunsu bir tabaka oluşturur. Bu tabaka arka tarafa doğru pislikte birikme yapar ve tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık genel olarak lavabonun taşması ile anlaşılır. Lavaboda ki su artık gitmez ve lavabonun içi su dolar.

Dikkat: Bu gibi durumlarda servis çağırmadan önce lavabo gider borusunu sökerek temizleyin ve bulaşık makinesi gider hortumunu geri çekerek lavabo giderine su akıtın. eğer su yinede gitmiyor ise Ankara Tıkalı Lavabo Açma Servisimizi arayarak 7/24 hizmet isteyin.

Elvankent Mutfak Lavabo Giderini Kim Açar?

Lavabo ve banyo giderlerini elinde elektirenik makine ve aletleri olan su tesisat ustası açar. Tıkalı Lavabo Açma makinesi Elvankent genelinde Murat Tesisat ayrıcalığı ile mişterilerine sunulmaktadır. Biz yıllardır yapmakta olduğumuz bu mesleği geliştirerek müşterilerimize daha kolay ve ucuz hizmet sunmanın gayretindeyiz. 

Elvankent Makine İle Mutfak Gider Borusu Açma

Mutfak gider boruları bulaşık makinesi ve mutfak lavabosuna ait pis su akışını kanalizasyona taşıyan sistemdir. Yani bulaşık ve yemek atıkları bu pis su borusu ile kanalizasyon gider borusuna bağlanır. Bu bağlantı boyunca yemek atıkları bazı  gider boru hattında ki dirsekli alanlara birikerek tıkanmaya sebebp olur. Bu Mutfak tıkanıklık sorunu makine ile kırmadan açılmaktadır. Bu sisteme Makineli Mutfak Gideri Açma denir.

Evde Mutfak Lavabosu Nasıl Açılır?

Evde tıkanan basit bir lavabo tıkanıklığını sizde hiç usta çağırmadan aça bilirsiniz. Evde Tıkalı Lavabo Gideri Açma Yöntemi ile ilgili deytaylı bilgi için linkte ki yazımızı okuyunuz.

Etimesgut Tıkalı Gider Açma

Hizmetlerimiz:

Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR