Atapark Su Kaçak Tespiti

ATAPARK CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ

Su tesisat tespit ve tamiri, klozet,batarya tamiri gibi usta gerektiren işlerde Murat Tesisat sizlere mahalle esnafı kadar yakın çalışmaktadır. Atapark Mahallesinin her sokağına servis araçlarımıla hizmet vermekteyiz.

Su kaçak tespiti, tıkalı gider ve kanal açma, kameralı kanal görüntüleme , su sızıntı servisi gibi hizmetleriniz de bize ulaşa bilirisiniz. Evinizde oluşan su kaçak arızalarını kamera ve cihazlar ile kırmadan buluyoruz. Görüntülü kaçak tespit yöntemi ile fayans ve kalebodurlara zarar vermeden tespit işlemi yaparak sadece arızanın olduğu fayansa müdahale ederek fazla kırım yapmaktan sizi kurtarıyoruz.

Birden Fazla Su Kaçağı Olması Durumunda Ne Yapılır? 

Aletle su kaçak tespit işlemi yapılırken öncelikle basınç ölçer kullanılarak dairenin su basıncı seviyesi kontrol edilir. Böylece zamandan tasarruf edilir ve herhangi bir su kaçağı olup olmadığı netlik kazanmış olur.  Ekiplerimiz barometre kullanarak su basıncını ölçü su kaçağının olup olmadığını netleştirdikten sonra akustik dinleme cihazı kullanarak su kaçağının olduğu bölgeyi dinler. kesin

Kullanılan bu akustik dinleme cihazı sayesinde su kaçağının bulunmuş olduğu nokta tam olarak saptanır. Su kaçağı tespiti yapılıp problemin giderilmesinin ardından basınç ölçer ile tekrar ölçümü yapılarak birden fazla su kaçağı olursa tespit edilmesi sağlanır. Kalorifer tesisatında oluşan su kaçağı tespit edilirken kombi basıncı dikkate alınır. 

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır? 

Su sızıntı bulma bulma işlemi için firmamız olarak eski yöntemleri çok geride bırakmış durumdayız. Firmamız su kaçağı tespitini kameralı cihazlar ile yapmaktadır. Tesisat ekibimiz tüm ev tesisatını dinler ve boru içerisine kamera göndererek kırılmış hasarlı problem yaratan yerlerin tespitini yapar.

Kameralı su kaçağı tespiti Keçiören ile su kaçağı arızası kolay bir şekilde onarılır ve günlerce süren tadilat işlemleri gibi bir duruma gerek kalmaz. Meydana gelen su kaçağı ister temiz su borularında isterse dış giderler de olsa da kolay bir şekilde tespitini yapıyoruz. Firmamızdan haftanın 7/24 günü su kaçağı tespiti ve onarımı hizmeti alabilirsiniz. Hizmet talebinde bulunmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız. 

Cihazla su arıza tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, aletle su arıza bulma, aletle su kaçak, su kaçak tespit cihazı, makineli su kaçak bulma, su kaçak tespit firması, Su kaçak tespit fiyatı, kaçak su bulma, su arıza bulucu, sucu, su sızıntı, su sızıntı tespit, cihazla su sızıntı tespiti, su damlamsı,  tavandan su akıyor, duvardan gelen su, tavandan su damlıyor, alt kata su akıyor, üst kattan su geliyor, Faynstan su geliyor, fayans kırmadan tamir, kırmadan su kaçak tespiti, kırmadan fayans çıkarma, klozet su kaçırıyor, klozet su akıtıyor, klozet tamiri, musluk su akıtıyor, Musluk tamiri, Batarya tamiri, Kameralı su tesisatçısı, en yakın su tesisatçısı, En hızlı su tesisat, acil su tesisatçısı, tesisatçı bul, su kaçak bulucu, Banyodan su sızıyor, Banyo su tamir, Tuvalet su akıtıyor, Su saati arıza, fiyat, Delinen boru tamiri, patlak su borusu tamiri, matkapla su borusunu deldim, Nasıl yapılır? Nasıl tamir edilir?

Ankara Su Kaçak Tespiti

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR