Elvankent Kameralı Su Tesisatçısı

ELVANKENT SU TESİSATÇISI

Binalarda ev yada iş yerlerinde banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda su kullanımı temizlik ve hijyen için çok önemli bir kaynaktır.

Bu kaynağı doğal alanından taşıyarak evlerimize getiren ve kullanım sonrası pis suyu yine evlerimizden alarak doğaya taşıyan sisteme Su tesisat sistemi denir. Bu sistemin kurulum ve onarım işlerini yapan ve teknik eleman olarak çalışan personele ise Su Tesisatçısı denir. Elvankent Su Tesisatçısı sizlere bu alanda en yakın servis aracımızdır.

Elvankent Kameralı Su Tesisatçısı 

Su tesisat borularında en çok rastlanan arıza tipi Su Kaçak arızasıdır. Bu tip arızaları tespit ve tamir etmek için artık Termal Kameralar üretilmiş ve sahada kullanılmaya başlanmıştır. Evet hayret edeceksiniz ancak en basit gördiğiniz su tesisat tamirin de dahi artık teknolojik ve elektronik  cihazlar ve kameralar kullanılmaktadır. Bu Termal Kameraları kullanarak Görüntülü su kaçak tespiti yapan ustaşlarımıza halk dilinde Kameralı Su Tesisatçısı denilmiştir.

Elvankent Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Kullanım durumuna göre mutfak ve lavabo gider boruları yemek ve yağ atıkları sebebi ile tıkanıklık yapmaktadır. Yağlar zamanla gider borusu yüzeyine yapışarak sertleşir ve sabunsu bir tabaka oluşturur. Bu tabaka arka tarafa doğru pislikte birikme yapar ve tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık genel olarak lavabonun taşması ile anlaşılır. Lavaboda ki su artık gitmez ve lavabonun içi su dolar.

Banyo Yer Süzgeç Gideri Açma

Banyo yer yüzgeçleri tıkanıklık belirtisi suyun iyi akmamsı ve çabuk gitmemesi. Yer süzgecinden su akıntısı yavaş akıyor ve banyo yapıldığı esnada dolmaya başlıyor ise gider saç kılı ve benzeri şeylerden dolayı tıkanmaya başlamış demektir. Saç kılı asit ile eriyen bir mazleme değildir. Bu sebeple banyo gider tıkanıklığını açmak için genelde makine kullanmak şarttır. Siz yinede ücret ödemeden önce yine bir tel vasıtası ile giderin giriş kısımlarını kontrol edin. Eğer tıkanıklık yakında ise aça bilirisiniz. Böylece basit bir banyo tıkanıklığına ücret ödememiş olursunuz. Ancak tıkanıklık ileri seviyede ise işte ozaman bir ekip hizmeti almalısınız. Bunun için ekibe tıkalı süzgeç açma ücreti ödemeniz gerekir.

Etimesgut Su Tesisatçısı

Ankara Su Tesisatçısı

 

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR