Ayvalı Tıkalı Gider Açma

Ayvalı Tıkalı Lavabo Gideri Açma

Ev ve iş yerlerinde tuvalet ve lavabo gibi alanlarda ki atık su tahliyesini yapan gider boruların da görülen en sık sorun Tıkalı Kanal Açma sorunudur. Genel olarak gider boruları gizli bölmelerden egçtiği için Tıkanıklık açma çalışması dışarıdan yapılamaz. Bu sebeple Tıkanıklık Açma işlemi robot makine ile en yakın gider çıkış borusundan yapılır.

Mutfak Lavabo Giderini Kim Açar?

Lavabo ve banyo giderlerini elinde elektirenik makine ve aletleri olan su tesisat ustası açar. Tıkalı Lavabo Açma makinesi Ankara genelinde Murat Tesisat ayrıcalığı ile mişterilerine sunulmaktadır. Biz yıllardır yapmakta olduğumuz bu mesleği geliştirerek müşterilerimize daha kolay ve ucuz hizmet sunmanın gayretindeyiz. 

Ayvalı Tıkalı Lavabo Borusu Açma

Kullanım durumuna göre mutfak ve lavabo gider boruları yemek ve yağ atıkları sebebi ile tıkanıklık yapmaktadır. Yağlar zamanla gider borusu yüzeyine yapışarak sertleşir ve sabunsu bir tabaka oluşturur. Bu tabaka arka tarafa doğru pislikte birikme yapar ve tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık genel olarak lavabonun taşması ile anlaşılır. Lavaboda ki su artık gitmez ve lavabonun içi su dolar.

 

 

Hizmetlerimiz:

Tıkalı Gider açma, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı lavabo açma, tıkanıklık açma, tıkalı lavabo gideri açma, wc açma, klozet açma , gider açma yayı, lavabo açma yayı, gider açma yöntemleri, lavabo açma yöntemleri, tuvalet açma, Tıkalı süzgeç gideri açma, tıkalı küvet açma, tıkalı banyo gideri açma, lavabo açıcı, tuvalet açıcı, mutfak gideri açıcı, kanalizasyon açma, logar açma, kameralı boru görüntüleme, logar kapağı yer tespiti, kayıp logar kapağı bulma, Gider taşması, apartman gider açma, bina gideri açma, aski kanal açma, tıkalı pimaş açma, tıkalı boru açma

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR