Şentepe Tıkalı Lavabo Gider Açma

ŞENTEPE TIKALI GİDER AÇMA

Şentepe tıkalı lavabo yada tuvalet giderlerini Makine ile kırmadan açabilen bir ustanız var. Murat Tesisat gelişmiş teknolojik cihazlar ile kırmadan Banyo, tuvalet ve lavabo gibi tıkalı giderleri kolayca açabilmektedir. Hiç biryeri kırıp dökmeden kolayca ve hızlı bir şekilde gider açıcı işlem için bizi 7/24 araya bilirisiniz.

Mutfak Gideri Nasıl Açılır?

Mutfak gideri neden tıkanır? öncelikle bu sorunu bilmeniz gerekir. Mutfak gider borusu lavabo altında ki lavabo hortumundan tıkanmış ise bu tıkanıklığı açmak için bir usta çağırmanıza gerek yok. Hortumu duvarda ki takılı olduğu yerden çıkarark bir kovanın içine borunun tııkanmasına sebep olan pisliği boşaltmanız yeterli.

Ancak tıkanıklık daha da ilerde pimaş boru içerisinde ise bu işlem için Tıkanıklık Açan Usta ya ihtiyacınız var. Şentepe Tıkanıklık Açan Usta servisi için bizimle iletişime geçerseniz, elektirikli robot makine ile mutfak lavabo giderlerinizi kırmadan aça biliriz.

Yenimahalle Şentepe Diğer Hizmetlerimiz:

Şentepe Su Tesisatçısı

Şentepe Su Kaçak Tespiti

Şentepe Tıkalı Lavabo Gider Açma İletişim: 05550147010

Ankara Kameralı Su Tesisatçısı

Ustaya Sor


Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün

USTAYA SOR